Hirdetés
-
GAMEPOD.hu
Új hozzászólás Aktív témák
-
dippe
tag
válasz TazLeacher #38331 üzenetére
Lookup válaszára reagálva:
Ha meg akarod tanulni a 3d nyomtató mechanikai részét, működését, betegségeit, megoldásokat, akkor az Ender nagyon jó alap. Olcsón (10-15eFt) tuningolható ésszerű kereteken belül, ha tönkremegy valami, akkor olcsón fixálható.
Miután rájöttél a betegségeire, érted az alapokat, el kell adni, és venni egy normálisat.
Ha elsősorban a nyomtatás eredmény érdekel, akkor mindenképp magasabb kategórát javaslok. -
dippe
tag
Lenne egy kérdésem a hotend-ekkel kapcsolatosan.
Kis sebességnél van-e bármilyen érzékelhető különbség egy profi / olcsó nozzle-hotend közt?
Pl. Volcano vs alap gyári Ender -
eM'82
addikt
válasz Hintalow #38336 üzenetére
köszönöm neked is és a többieknek is a válaszokat.
Meg kell mondjam pozitívan csalódtam a reakciókon (volt bennem egy kis félsz). Mikor egy újabb hobbiba / kütyübe vágok bele, akkor igyekszem felkeresni az adott topic-ot, utánakérdezni, mit ajánlanak, vagy jó lesz-e? Aztán sokszor az a válasz, hogy: "ááá, fél milla alatt nem érdemes gondolkodni benne, mert csak pénzkidobás... Vagy neked az jó lesz...".
Itt pedig mindenki konkrétumokkal és jótanácsokkal látott el. köszönömRöviden azt szűrtem le, hogy bár lehet a gyantással több a közvetlen nyomtatás utáni pepecs, de ha hasonló minőséget akarok FDM-mel, akkor jóval kisebb rétegvastagsággal kell, jóval lassabban nyomtatnom, valamint az utána következő sávok lecsiszolása ugyanúgy plusz munka és idő. És ez utóbbi többnek tűnik.
Nem mellesleg egy 300k-s fdm nyomtató max. megközelíti az olcsóbb gyantás minőségét, így az árkülönbözet mehet gyantára. De ez csak az én gondolkodásmódom. Vagy veszek belőle egy ilyen tisztógépet mellé.Teljesen jók ezek az fdm-es figuranyomtatások, de ha már ennyi pénzt rálocsolnék, akkor legyen "bolti" a végeredmény. Azzal nyugodtabb lennék. Persze lehet megbánom a macerákat, de majd kiderül .
Hajlok a gyantás felé, így viszont el kell toljam a projektet nyárra/nyár végére, hogy helyet tudjak neki a raktárban kialakítani + rendes szellőzést is megoldani.
Néztem számos videót, hogy 1 adag (1kg) gyanta kb hány nagyobb figurára elég és az megnyugtatott, hogy azért több is kijön belőle.
Nem tudom, hogy a takarítása az mekkora macera 1-1 nyomtatás után, azaz állhat-e napokig csak úgy gyantával? De ezeknek mind igyekszem utána nézni beszerzés előtt. -
Mr.Csizmás
titán
nem egy hifitopic, szerencsére
gyantás dolgokat nézzél alzán/googlen is, pl. ez 77k, máshol 99 meg 123k: Creality UW 02 mosó és kikeményítő állomás
"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |
-
eM'82
addikt
válasz Mr.Csizmás #38355 üzenetére
azaz!!! az volt a kedvencem eddig.
(másik példa: 10m-es 4K-s 60hz hdmi 2.0-s kábelt kerestem: "á, felejtsd el, ekkora távon nem fogja bírni, vagy rohadt drága. Egy jó HDMI métere minimum 5-6e Ft... alza-nál vettem egy 10m-est asszem 8k-ért. Tökéletesen megy az igényelt paramétereknek megfelelően.)consono: köszi!
-
fabula
őstag
Éppen szétnéztem a 3D gyantanyomtatók között és hirtelen felidulásból rendeltem az Elegoo oldaláról egy ELEGOO Mars 2 nyomtatót 36 E jó magyar Ft-ért! Most akciós, 200 $ helyett 119 $ de adnak még 20 $ kupont és így kártyás fizetéssel 36 E Ft-ot vontak le a kártyámról. Hihetetlen jó ár ezért a nyomtatóért. [link]
Ajánlom figyelmedbe!Lenne rögtön pár kérdésem is azokhoz, akiknek Mars 2-jük van:
1. Milyen gyantát érdemes venni hozzá itthonról és honnan (ha lehet vízoldószereset szertnék)?
2. Honnan lehet itthon jó áron beszerezni FEP filmet hozzá?
3. Honnan lehet itthon szűrőpapírt bszerezni hozzá, vagy mit használtok?
4. Csinált-e valaki hozzá UV keményítő lámpát DIY és ha igen, milyet?Az igazság az, hogy nem szeretnék (leginkább nem tudok ) most sokat költeni rá pluszban, pl. az általad linkelt tisztító UV keményítő kombót sem, mert kétzser annyiba kerülne, mint a nyomtató .
-
TazLeacher
nagyúr
Köszönöm a válaszokat.
-
goldister
tag
Sziasztok, ender 3-as ként a céget meg tudtam győzni, hogy invesztáljunk 3D-s nyomtatóra.
A kiválasztott egy Ender 5 Plus lett, a nyomtatási terület miatt.
PLA és PETG-t vásárolnánk hozzá, milyen gyártmányú filamentet javasoltok? Mivel céges lesz, az árban ne a legolcsóbb legyen, szép minőséget lehessen vele nyomtatni. -
Nunder
őstag
válasz Mr.Csizmás #38364 üzenetére
Nekem délelőtt jött meg az előző szállítmány, erős a késztetés, hogy még egy pakk jöjjön...
De hogy necsak OFF legyek: tudnátok abban segíteni az alábbiban.
Sikerült végre elgfogadható tűréshatárral beállítani a lap szintezést E3S1-en, és szinte mindig tökéletes first layerek jönnek, különösen friss mesh után.Azonban amikor elér egy bizonyos magasságot a nyomtató, a zárószintek mindig olyanok, mintha túlságosan lenn lenne a fej first layer esetén. Kitüremkedik az olvasztott filament, és barázdált lesz a top layer. Lehet ez azért, mert M420 S1 mellé még egy Z3-is van benn, és a Z fade height miatt ott már nem kompenzál?
[ Szerkesztve ]
“It's the job that's never started as takes longest to finish.” // blackbird3dworks.hu
-
szabieable
aktív tag
-
Scallion
senior tag
válasz fabula #38360 üzenetére
Szinte bármilyen gyanta jó hozzá. a felhasználási területtöl függ. Ezt nem ismerem de pár Mars 2 Pro-t már elhasználtam. Sok gyantához csomagolnak szürőpapírt. A mosó mindenképp megéri de elegoot vegyél akkor nem kell szopni a felfogatással. Abból is a régi verziót abba elég 1,5 liter folyadék. Csináltam levilágítót annak idején aliexpresses 450nm uv ledekből ,de ha kiteszed a napra az is tökéletes. A mosás problémásabb.
-
szabieable
aktív tag
válasz szabieable #38367 üzenetére
Amit még érdemes beszerezni az egy szilikon tálca amit a munkafelületre raksz, ha véletlen kicsöppen a gyanta, márpedig ki fog, akkor csak levilágítod/kiviszed a napra és utána könnyen eltávolítható róla. Én aliról vadásztam de lehet a szilikonos sütőpapír is teljesen jó szolgálatot tesz
-
Mexbacsi
tag
válasz Mr.Csizmás #38321 üzenetére
Na, milyen lett a sunlu?
-
fabula
őstag
válasz Scallion #38368 üzenetére
Köszi a választ meg #38367szabieable-nek is.
Scallion-tól kérdezném, hogy FEP fóliát honnan érdemes venni hozzá, van-e elfogadható áron és mindegy-e, hogy Elegoo vagy más gyártmány (Pl. Anycubic)? A Mars 2 majdnem ua. mint a Mars 2 Pro, a nyomtatási terület szélessége és hossza ua., csak a magassága kisebb 1 cm-el, nincs benne szénszűrő és műanyag a gyantatartály. A többi része teljesen megegyezik a Pro-val, ja meg zöld a tető rá, nem piros . Tervezem majd később mosót is venni hozzá, akkor Elegoo lesz, de most a nyomtatóval és gyantával nagyon kiköltekeztem, így is magyarázkodhatok az asszonynak, minek még egy nyomtató . Majd gyorsan nyomtatnom kell neki vele valami szépet, hogy kiengeszteljem !
Én is elkezdtem gyantát keresgélni és találtam az Sunulu-nál ( [link] ) vízzel mosható gyantát, háromszor 1 liters pakkban akciósan, meg első vásárlóként kaptam még 10 % kedvezményt is, így 7769-re jött ki egy liter és nem kell isopropil alkohol sem hozzá. Ez is EU raktáras, ÁFA és vámmentes, meg ingyen szállítással jön. Így a mosás sem lesz annyira problémás, remélem.
Van náluk 3 vagy 6 tekercses PLA akció is, csak sajnos már kevés szín van, de akit érdekel, ezt is érdemes megnézni, így olcsóbb, mint itthon.
Köszi a tippet szabieable, egyenlőre szilikonos sütőpapír van itthon, de akkor majd később veszek szilikon tálcát is. Ez tényleg nagyon hasznos ötlet .[ Szerkesztve ]
-
Nunder
őstag
-
-
Reggie0
félisten
válasz goldister #38377 üzenetére
Nem fejeztem be az elesztesi "naplomat", de berakom ide milyen problemakat tapasztaltam:
- Az alap keret oldalait csak a belso deregszogu muanyag rogzitok tartjak, egymashoz nincsenek csavarozva. A fuggoleges oszlopok 2 csavarja kulon-kulon oldalakra mennek az alapon, ez fogja ossze az alapot is.
- Erdemes az elektronika dobozat kibontani es ellenorizni a csatlakozasokat. Nalam a keses saruk egy resze nem fogta a fulet eleg erosen, a sarut lehuzva egy kicsit osszebb kellett nyomni fogoval es ugy visszadugni.
- A vedofold vezeteke kisebb keresztmetszetu, mint a fazise/nullae
- Y tengely ketoldalt levo szijfeszitoje megferdul az erotol es ferden all->tengelyre cserelni, ket oldalrol fesziteni.
- Y tengely hajto motor tengeje nem koaxialis a ketoldali csatolt tengellyel->alatetezni mig jo nem lesz
- Nincs Z endstop
- Felso v-slot keretben torott a derekszogu tamaszto
- Csavaroknal sorjasak a furatok
- bed futes vezetekei nincsenek mechanikailag rogzitve, csak egy ragasztoszalaggal leragasztva
- hoszigeteles csak a bed kozepen van alul, de az is atmelegszik
- bed meg van gorbulve
- az Y tengely gorgoi a szallitasi allapotban megszorultak es deformalodtak, igy luktet mozgatas kozben. Megjeloltem a gorgon kulso szelet egy ponttal ott ahol legkisebb az ellenallas. lazitottam a gorgokon es egymashoz kepest 90 fokkal, paronkent 180 fokkal elforgattam, igy ha mindegyik gorgo deformalodott, akkor a hibak nem egyszerre jelentkeznek, hanem 90 fokonkent, viszont a luktetes amplitudoja csokken. Ugyanezt megismeteltem a jobb oldalon, de a jeloles utan felszereltem az X tengelyt es ekkor ugy allitottam be a jobb oldalon a 90 fokos eltolasokat, hogy az a bal oldallal 45 fokos szoget zarjon be. Igy kiderult, hogy egy gorgovel van gond a bal oldalon. van gond, azt egy vonallal megjeloltem, majd cserelni kell. Erdemes mind.
- Bed szintezo csavarokat tulhuztak, ezert a bed sarkai lefele meghajlottak kicsit.
- X tengely bal szelen a bltouch utkozik fel a vegallasban
- X tengely vegallaskapcsolojat a Vslot gorgo nyomja, nem a profilt(idovel marni fogja a gorgot)
- Z linearis tengelyeken zakatol a linearis csapagy. Kenes nem javit rajta. Ket tengelyt cserelni kellett es a csapagyakat osszevalogatni a tengelyekkel.
- Z orsok szemmel lathatoan kopnak a kenes ellenere is.
- Z orsok a motor vezerlese nelkul nem mindig tudja szintben tartani a talcat.
- Filament szenzorban szeret megakadni a szal
- Zajos ventillatorok a vezerlodobozban
- A felso keretben az elulso(keresztiranyu) V-slot profil rud nagyon zavarja a szintezest. Ezt 20mm-el magasabbra emeltem egy 20x20x20-as nyomtatott profildarabbal es hosszabb csavarral.
- Feeder szoritoereje gyenge, maxra kellett csavarni a szoritocsavart. Hosszutavon cserelendo a feeder.
- Z orsokat celszeru mechanikusan osszekotni, mert hajlamos vezerles nelkul elfordulni egymashoz kepest es megdonti a talcat.[ Szerkesztve ]
-
Ezekiell
veterán
Rövid élménybeszámoló egy Elegoo Neptune 3 Pro-ról (első nyomtatóm, full láma vagyok még hozzá):
Olyan nyomtatót kerestem elsőnek, ami a legközelebb áll a plug and play-hez, és nem egy autó ára (rád nézek vágyakozva, Bambu X1C). Külföldi fórumokon ajánlották a Neptune 3 Pro-t, mint "best beginner FDM printer". Rendeltem egyet, 230 USD-ért, EU-n belüli szállítással (szóval 0 ÁFA/vám).
Megérkezett 1 hét alatt. Nem tudtam várni, szóval a megérkezés napján kibontottam, összeraktam, bekapcsoltam, végigmentem az autoleveling/Z-offset beállításon, letakarítottama PEI plateet mosószeres vízzel, és nyomtattam is az Elegoo benchmark kis Buddhát. Na hát ezt nem úgy kellett volna csinálni, hogy még bennem volt az aznap reggeli altatásos fogászat bikamennyiségű fájdalomcsillapítója/altatójának maradéka, mert nyilván minden elszabtam, amit lehetett, és szép kis spagetti lett az eredmény, 0 tapadás, stb.
Másnap józan fejjel újrakalibráltam (ezúttal sokkal pontosabban), IPA-val letakarítottam alaposan a PEI-t (majd utána nem tapogattam össze, mint előző nap......), és a Buddha tökéletes is lett. Azóta 0 állítgatással nyomtat kb 20 órában / nap, szerintem teljesen jó, néhol egyenesen szép eredménnyel. Hülyebiztos, na
Baromira nem bántam meg, tök jó nyomtató, kezdőknek tényleg ajánlott. Lassan tanulgatom, mi micsoda/mit hogy érdemes, az Elegoo Cura már látom h nem igazán remek (cserébe baromi egyszerű), de majd alakul ez.
Lényeg: bátran ajánlom hozzám hasonló kezdőknek, akik egyelőre csak kipróbálnák ezt a 3D nyomtatás nevű dolgot, de még nem tudják, kell-e nekik igazából egy "nagy", drága gép.
Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes békénkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes békénkben nem bízik, az áruló.
-
cross56
senior tag
Sziasztok!
2-3 éve vásároltam egy ender 3 v2-t. Sokat szívtam vele…mindig tuningolgattam, módosítottam, de valahogy sosem volt az igazi. Így viszont már legalább fél éve nem is használtam.
A kérdésem az lenne, hogy most már 100-150.000-ért lehet sokkal fejlettebbet venni, vagy ez még mindig jó hobbi nyomtatónak számít?
Nem követtem mostanság nyomon a témát, így nem tudom mennyire fejlődött ez a dolog azóta.
Mert amennyiben lehet sokkal fejlettebb, megbízhatóbb kezdő nyomtatót venni, így ezt lehet eladnám, és vennék egy újabbat helyette. -
mumtaz
senior tag
Majd hétvégén átnézem újra az egészet az ajánlások alapján. Én is furcsálltam, hogy azután jött elő a hiba, hogy upgrade-elve lett. Az pedig egyértelmű, hogy a motor ugrik és visszafelé. Hogy úgy mondjam, elkezd "loopolni". Teker egy kicsit, majd vissza ugrik. Megint teker ugyanannyit, majd vissza. Tehát nem arról van szó, hogy teker és a filamentet darálja, hanem valóban a motor ugrik vissza.
-
fabula
őstag
válasz mumtaz #38382 üzenetére
Csak növelni kellene azt a motoráramot akár 1V-ig is állítva a driveren a feszültséget.
Nekem 1,2 V-on megy az extruder motor és nem melegszik túl semmi (TMC2225 driverrel).
Egyébként lehet olyan is a hiba oka, hogy a heatbreak-ben a PTFE cső vége a fúvóka előtt már deformálódott a hőtől és ez részleges dugulást okoz, ha nem full metal a hotended.[ Szerkesztve ]
-
dippe
tag
válasz Saccco #38353 üzenetére
Köszi az ajánlást, a CHT-t nagyon jól néz ki és szimpi, de túlzásnak érzem ehhez a géphez.
Igazából tényleg csak arra vagyok kíváncsi, hogy van-e a nyomtatásban minőségibeli különbség a gyári ender 3 és egyéb hotendek közt mondjuk 40mm/s-nél.
Elsősorban a hővezetés érdekel, a gyártási precizitás most másodlagos. -
eM'82
addikt
válasz fabula #38360 üzenetére
huh, na ennyiért ez tényleg jó ajánlat.
Mondjuk 4K-s szimpatikusabb lenne, de nyilván az nem ennyibe kerül. Ellenben kezdésnek nem lenne rossz. Újabb kör videót néztem meg, hogy mit tudnak ezek a nyomtatók. Brutál a minőség.Felvetődött bennem egy naív kérdés, amire egyelőre nem találtam választ.
Mi lesz a nyomattisztítás következtében a lemosott gyantával? Mármint azzal a folyadékkal amivel éppen lemostuk? Ha mérgező a cucc és folyóvízbe nem kerülhet, akkor hova dobjam ki?
Lehet tök hülye a kérdés, nem vagyok annyira zöld, de mégis érdekelne, hogy amellett, hogy a megmaradt gyantát mondjuk leadom veszélyes hulladékként, vagy kinyomtatom airsoft töltényként , mi lesz a mosás utáni löttyökkel? -
Demo07
aktív tag
válasz fabula #38360 üzenetére
Egy rész örülök, hogy láttam a hsz-t, másrészt nem.
Nagy nehezen rábeszéltem magamat, hogy ebben a hónapban nem költök semmit a 3d nyomtatóra, de tényleg semmit.... erre rendeltem egy ilyet tegnap amit linkeltél.
Annyi, hogy rendeltem mellé(500ml) resint, mert gyárilag semennyit sem adnak mellé, hogy lehessen tesztelni. -
fabula
őstag
válasz Demo07 #38387 üzenetére
Megértelek, én is örültem, amikor megláttam az akciót, másrészt meg nem ... . De azért megvettem, mert ennyiért nem volt szívem otthagyni. Már régebben szemzgettem a gyantás nyomtatással, csak hát az ötödik FDM nyomtató után kicsit nehezen szántam rá magam (na meg az asszonyt is meg kellett győzni, hogy ez nekünk kell ).
Amúgy én vizes gyantát vettem, már nem sokkal drágább, mint az IPA lemosós és kevesebb a macera vele a bemutató videók szerint is.
A Sunulunál most akcióban van, ha 3 db literes vizes gyantát veszel. Így egy liter kb. 7700 Ft-ra jött ki, ami nagyon jó ár, ahogy néztem. Fentebb linkeltem ezt is, csak hogy kicsit húzzalak ... . -
fabula
őstag
Vizes lemosós gyantát vegyél hozzá és akkor nem kell még drágán IPA-t venni. Fentebb írtam és linkeltem, hogy a Sunulu-nál akcóban 3 db literes vizes lemosós gyantát vásárolva egész baráti áron lehet venni. Én megvettem, mert valamivel nyomtatni is kell. A 3 liter nekem egy darabig elég lesz szórakozni .
A gyantakádban maradt gyantát szűrőpapíron vissza kell önteni a gyári palackjába és sokáig eláll. Amit szappanos vízzel lemososol a nyomatról, a nyomtatólemezről és a kádból, azt. kirakhatod a napra, egy idő után a benne maradt gyanta kikeményedik az UV fénytől és utána már ki lehet önteni. Ugyan ez igaz a használt szűrőpapírra is, kirakod a napra és amikor kikeményedett, kidobhatod a szemétbe. Legalább is ezt írták. -
q765
tag
válasz peugeotmate #38357 üzenetére
Szia. Tényleg nagyon kicsik a fogak. Többször is próbáltam, de úgy nyomtatja mintha egy ledarált fogaskerék lenne.. Szerintem a lézernek is túl kicsi lenne.. Miben van ez a fogaskerék? Falióra ?
Szerk: Szúrtam be képet. Mint ahogy látszik, túl nagy a nozi a nyomtatáshoz.
[kép][ Szerkesztve ]
-
mumtaz
senior tag
válasz fabula #38383 üzenetére
Full metal. Creality Spider 500. A heatbreak szinte végig ér a bordában és bimetal. A PTFE kék Capricorn.
A vezérlő SKR Mini E3 V3. UART módban megy. Firmware-ben meg csak motoráramot láttam, hogy lehet állítani, feszültséget nem. Referencia konfigban a gyári Creality lapnál minden stepperhez (E0-hoz is) 800mA van beállítva. SKR Mini E3-nál a referencia konfigban X, Y és Z-hez 580mA, Extruderhez pedig 700mA. És ezzel a beállítással nyomtattam vele egy hónapig hiba nélkül. Csak most, mikor megkapta a második Z-t és a fém kitet az extruderre, azóta csinálja ezt a hülyeséget.
Az upgrade-hez hozzátartozik az is, hogy új dobozt nyomtattam az SKR Mininek az eredeti helyére, meg az OctoPrinthez használt OrangePi Zero 2 is kapott egy dobozt, hogy ne a kábeleken lógjon. -
tsilver
aktív tag
bocs a teljesen amatőr kérdésért, de mag megjött a szárítóm.
Hogyan szakszerű a használat?
- kiveszitek szárítás után
- benn hagyjátok nyomtatáskor
- benne és bekapcsolva hagyjátok nyomtatáskorBónusz kérdés
Ott meritek hagyni felügyelet nélkül egy sok-sok órás folyamatot? Ugye mégis csak meleg meg áram?AudioPC, FireStick 4K Max, Home Assistant, Vu uno/4K SE, Kobra 3D
-
JulianSinulf
senior tag
válasz tsilver #38395 üzenetére
Az aktuálisan használt anyagot mindig bele teszem és onnan nyomtatok.
Van, hogy nyomtatás előtt pár órával már bekapcsolom, de van, hogy nyomtatás alatt is megy.
Simán otthagyom, főleg, hogy van némi kellemetlen hangja. Nem túl jó mellette ülni.Viszont nemrég vettem 10 kg silica gel-t (golyót). Olyan 300g-nyit betettem egy tálkába, azt meg egy nagyobb műanyag dobozba, ahol mostanában az anyagokat tárolom. A dobozban 10%-ra le tud menni a páratartalom.
Nyomtattam egy henger formájú tartót, ami pont befér a tekercseim közepébe és kerek páratartalom mérőt is lehet rátenni. Neten találtam a terveket. Egy ilyen mindig van a szárítóban a tekercs közepén.Azt viszont ne kérdezd, hogy mennyire használ, mert nekem eddig minden nyomtatványomnál volt szálazás. Mindegy, hogy előtte szárítottam vagy sem. Csináltam már retract tornyot és állítgattam is különböző leírások alapján, de igazán nem használt. Szerintem inkább az anyagaimmal van a gond.
-
AndrewTdi
addikt
válasz JulianSinulf #38396 üzenetére
Hol vettél silica golyót?
Új hozzászólás Aktív témák
- Videoteszt A 3D nyomtatás sikerének alapja
- Autós topik
- Indul az Amazon Temu-riválisa
- Telekom otthoni szolgáltatások (TV, internet, telefon)
- Kompakt vízhűtés
- Ingyen kellene, de tegnapra
- Milyen mosógépet vegyek?
- Vodafone mobilszolgáltatások
- Vodafone otthoni szolgáltatások (TV, internet, telefon)
- Milyen légkondit a lakásba?
- Milyen TV-t vegyek?
- További aktív témák...
- Eladó 23.8" MSI PRO MP243X
- Lenovo Legion 5 Pro - 16" 2K IPS 240Hz, i7-13700HX, nVidia GeForce RTX 4060, 16GB, 512GB SSD - GARI
- Logitech G923 Xbox + Váltó ! 1 hónapos! KARCMENTES, HIBÁTLAN! Garanciás!
- Lenovo LOQ 15IRX9 (I5-13450HX, 16GB DDR5-4800, 1TB SSD NVME, RTX 4060 8GB) 6 NAP ÜZEMIDŐ! 3 ÉV GARI
- DJI FPV profi drón táska, koffer (MC-Cases)
Állásajánlatok
Cég: HC Pointer Kft.
Város: Pécs
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest