Új hozzászólás Aktív témák

  • Piftuka

    veterán

    válasz stilo18 #11967 üzenetére

    "... és ameddig linkelgeted az embereknek a kedvenc hozzászólásodat - amivel nincs baj, mert tényleg nagyon jó tv - addig jegyezzük már meg neki, mint laikusnak, hogy persze a fórumtárs nagyon korrekt véleményt írt a tv - ről de azt is helytelenül."

    Már megbocsáss, de mit írtam helytelenül a hozzászólásomban?

    A kategóriájában az LG 43UH661V bizony egy jó tévé, a HDR tartalom lejátszása pedig

    Van összehasonlítási alapom, mert az elmúlt ~5 hónapban több tucat HDR képes készüléket teszteltem le, OLED, VA és IPS paneles modelleket, így azt gondolom, hogy el tudom helyezni a tévék által nyújtott látványt.

    A teszt célja ezen a készüléken első sorban a médialejátszó képességeinek ellenőrzése volt, ám kifejezetten meglepődtem, hogy még ezen a viszonylag "olcsó", közép kategóriás készüléken is mennyit hozzáadott a látványhoz a HDR.

    Nyilvánvaló, hogy az ilyen tartalmak teljes pompájukban egy felső-közép, vagy felső kategóriás készüléken jelennek meg, de bizony a HDR az említett, alacsonyabb kategóriába tartozó készülékek esetén is sokat ad a képi élményhez. Márpedig a felhasználónak ez számít.

    "Aquila non captat muscas."

Új hozzászólás Aktív témák