Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Bodor

    veterán

    válasz tankal #8319 üzenetére

    Oprenszernek és alap programoknak elég egy 64 GB-os SSD is, mert így is a fele üresen fog maradni.

    (#8320) Tripower: Bőven elég lesz neked is 64 GB.
    Ezt javasolnám, szerintem nem fogsz benne csalódni. Teszt ITT

    Vagy választhatod a drágább Kingston-t is, de szerintem felesleges drágábbat venni, a teszt is ezt mutatja.

    Crucial M4 mSata is jó választás lehet, de sajnos nem igen lehet 64 GB-os változatot kapni belőle, ha igen, akkor is drágábban, mint az Adata.

    (#8321) jockas : Ezek közül van ajánlás megbízhatóságra vagy teljesen mindegy?

    Idézet az egyes hozzászólásból: "Kiválasztás során nyilvánvaló szempont a sebesség és a megbízhatóság is. Ez is pénzkérdés, de nem feltétlenül kell egyikről a másik javára lemondani teljes mértékben. Az ajánlásban megbízhatatlan, vagy kevéssé megbízható SSD nem is szerepel emiatt."

    Tehát bármelyik , az egyesben ajánlott SSD-t megveheted, arra figyelj hogy Sandforce vezérlős SSD-t ne válassz akkor, ha az alaplapod SATA3-as vezérlője Marvell.

    (#8322) Djuree: Ezek közűl a Samsung 830-as és a Corsair Force 3 jöhet szóba, én is az olcsóbb Samsungot venném. Ha több is van belőle, akkor megoszthatnád, hogy melyik boltban kapható, mert mivel kifutó termék, elég nagy a kereslet itt rá.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák