Új hozzászólás Aktív témák

  • Festina86

    tag

    Nem azért linkeltem azt a vásznat, mert egyből futok megvenni. Idő hiányában felmentem egy olyan honlapra amit már jól ismerek, és itt fent volt minden méret ami fontos lehet. Mértem, osztottam, szoroztam és ezt a méretet tudom szerintem a legjobban használni. Gondolom más gyártó vászna, hasonló képátlóval és méretaránnyal nem lesz kilométerekkel kisebb vagy nagyobb.
    Pontos vászon és projektor típusokért, majd később jövök ide érdeklődni.
    A vászon alját 55cm-nél alacsonyabbra nem tudom hozni, mert nem fog elférni a center. Egyébként megfogadom a tanácsaitokat és lejjebb fogom tenni amennyire csak lehet. Hallottam már hangáteresztős vászonról, de azt mondták bizonyos mértékig azért ez is beleszól a hangba. Valaki a hangfalairól is ezért veszi le a selymet, mert beleszól a hangba. + előrébb kéne hoznom a vásznat és gondok lennének a felfüggesztésével.
    Maradva egy konkrét példánál: belmagasság 3,2m, vászon [link], vászon alja 55cm-re földtől, projektor [link], projektor 4,5m van a vászontól.
    Mennyire kell lelógatni a projektort a mennyezetről? Ezt nem tudom, hogyan kell kiszámolni.
    Válaszaitokat előre is köszönöm!

Új hozzászólás Aktív témák