Új hozzászólás Aktív témák

  • ViZion

    félisten

    Sziasztok!
    Gondolkodom, h lecserélném a monitoromat... valamikor a télen sztem. De már most nézelődök :B
    Felhasználás: grafikai melók -sajna egyre ritkábban itthon- és játék. Nem vagyok már HC gamer, a színek fontosabbak. Tuner, hangszóró, kenyérpirító meg mittomén marhaságok nem kellenek. Valami digitális bemenet és lehetőleg egy analógis legyen ha szervizelek, ennyi. Keret... igen. 70 k alatt lenne jó. Méretben 24-27˝ között, felbontásban a 16:10 arányú 1920x1200 nekem kedvesebb, de ki tudnék békülni fHD-val is. IPS panel gondolom. Amiket néztem:
    - LG 24EA53VQ-P: 51k nagyon baráti ár, hihetetlennek tűnik. "Csak" fHD. Ennyiért, ha jó, akkor nagyon jó vétel lenne, ~3 év és úgyis cserélni kell OLED-re :)
    - DELL P2414H: 61k a kistesóján (DELL U2312HM) dolgozom, az gyönyörű. Nem tudom ez hol van ahhoz képest :U
    - LG 24EB23TM-BC: 1920×1200, tetszetős. 66k, 5ms-t írnak...
    - LG 27EA53VQ-P: fHD, 27˝-es, 71k. Ekkora panelnél 40 cm-ről nézve nem kevés a felbontás? Úgy értem nem lesz zavaró? "teszteltem" a mittomén hanyas nagy TV előtt, kb. fél-egy méterről azért már nem olyan fain. OK, ez nem akkora, meg monitor, de a fene tudja. Boltban lehet kipróbálom, csak mivel? Vigyek fotosoppot? :DDD Filmnél nem tűnne fel biztosan.
    - LG 24EB23PM-BC: 1920×1200, 72k, 24˝-es... sokallom :)

    Vagy mit? :U Dell munkahelyi és a másiknál az iMac kijelzője nagyon szép, jók a színek, stb, de játékban nem tudtam tesztelni... Mondjuk a Dell-t el tudom kérni hétvégére, h mennyivel jobb/rosszabb a mostaninál (2 ms-os Samu, a színei nem az igaziak sajnos, de játékra, filmre nekem tökéletes lenne amúgy).
    Köszönöm! :R ...bocs a novelláért! :DDD

    Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

Új hozzászólás Aktív témák