Új hozzászólás Aktív témák

  • jeni

    félisten

    Igen pontosan így van. Ezért rizikós kintről rendelni termékeket. Bár arra is van példa mint nálam volt közel 3 éve, hogy hiába vesz valaki itthon magyar bejegyzésű boltból garis terméket, Az ha elromlik az adott boltba kell vissza vinni, és ők viszik ki javításra,ahonnét beszerzik az import terméket.
    pl.:AVPlanet (a Zuglói bolt a Bosnyák térhez közel a Telepes utca és a Nagy Lajos Út sarkán) -Többszöri hívásomra tudtak adni magyar kezelési útmutatót,bár akkor rákérdeztem,és benne van volt a választ- Frászt volt benne. Későbbiek folyamán egy CD-t kaptam magyarul amit nem tudtam kinyomtatni) és az Edigital is hasonlóan teszi, ők sem adnak mindig a termékhez. (99%,hogy fénymásoltat adnak,bár a törvény kötelezi a hazai forgalmazókat a magyar nyelvű útmutató használatát a termékhez) Onkyo AV erősítő és a Pentax K10D.

    ja még annyit,hogy ha kintről veszi meg a terméket, MAGYAR NYELVŰ tájékoztatót 99%,hogy nem kap majd hozzá. A francos angol,illetve német nyelv tudásra szükség lesz.

Új hozzászólás Aktív témák