Új hozzászólás Aktív témák

  • HalasKYO

    aktív tag

    válasz MC Pite #20077 üzenetére

    Videózáshoz, és annak a beállításához nem értek, képek viszont szívesen csinálom manuálban, félmanuálban stb.
    Igaziból ami a pakliban van nekem :
    Fuji X-A1 - legjobb jpeg képminőség egy elég jó 16-50mm es optikai stabis optikával, két vezérlőtárcsával, és 144k ért egy jó kezdő vakuval. 960k kijelző, és 25600 kiterjesztett ISO- elvileg magasan a legjobb alacsony fényben (DPreview real life test scenes képek nagyon tetszenek)
    Van benne wifi- igaz főleg csak fájlátvitekre (későbbiekben változhat ??)

    NEX-3N szintén APS-C szenzoros , de kevésbé jó képminőség mint a A-1 nél viszont kissebb nála, több objektív érhető el rá, illetve jobb a videója. Focus peaking je mint sokan írták elvileg a legjobb.
    Kijelző 460k - ezen kell komponálni így nem mindegy.
    100k val a legolcsóbb. nincs benne wifi, viszont egyszerűen microUSB-vel is lehet tölteni.

    Sony A5000 - ez 20MP el ugyanazzal az optikával mint a NEX3N, van benne wifi, és 150k.

    Árban a nex3n nyer és ő az amelyik a mérete miatt nem marad otthon, de a fuji mellett szól a jó képminősége.
    Méretben kb most is a fuji méretű gépem van, amit azért sokszor otthon hagytam, mind a mérete, mind a gyenge fókusz ha nem tökéletesek a fényviszonyok.

    Ha valamit nem jól írtam javítsatok ki .
    Van itt a fórumon valakinek NEX-3N ? (vagy irány a nex topik ? :) )

    Halas - http://www.flickr.com/photos/halaskyo

Új hozzászólás Aktív témák