Új hozzászólás Aktív témák

  • Allien

    veterán

    válasz Zozzant #1631 üzenetére

    Pro-kontra. :DDD Ma már nem vennék olcsó kompaktot, igaz, amikor vettem, az is 80E volt. Csak akkor a dslr meg 600E körül volt, meg a legolcsóbb Canon dslr akkoriba kezdett bejönni, a maga extra olcsó kb 300E huf-os árával. ;)
    Másfelől, nekem éppen nem szenvedés az alsóbb kategóriás obi. Igaz, nem is próbáltam jobbakat. Minek? Fájjon a szívem? Igaz, van már fix obim is potom pénzért (50mm, F2, full manuális természetessen, de 5000 volt). :K Mellesleg, ezekkel se találtam olyan nagy problémát. Minden viszonyitás kérdése. Ha az ember elfogadja, hogy méretbe nagyobb a dslr, és az obit esetleg cserélgetni kell a vázon, akkor ennél nagyobb kérdés nincs is, mert a kit obival is jobb, mint egy ultra zoomos, vagy egy átlagos zoommal rendelkező, 10-12 megapixeles kompakt. :B Ha viszont fél valaki cipelni, annak tényleg marad a zsebbefotó, csak legyen piros akkor már. :DDD

    [ Szerkesztve ]

    Battlefield 2142-ben Alien69 ''the ACE'' | -=SoG=-Alien by Battlefield 2 | Hot Jazz Band 20(05). Jubileumi koncert |

Új hozzászólás Aktív témák