Hirdetés

Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • DeFranco

    nagyúr

    válasz Khelben #75709 üzenetére

    lehet, nem a döntéssel van bajom, de ez így minden, csak nem szakszerű tájékoztatás. még nyomokban sem. egy egy viccesnek szánt flegma kiköpés maximum. ezért nem kell "szakértőt" tartani, vagy ha elfáradt, akkor pihenni kell kicsit (feltéve, hogy egyáltalán ő írja és nem adta ki valamelyik sameszának gebinbe). meg feltéve, hogy nem olyan ez is, mint a bravo szerelem-szex-gyengédség rovata 1992-ben, amikor is ha nem jött olyan levél, amire a szagértő válaszó't vó'n akkor írtak egyet maguktól... IYKWIM ;)

    vagy csak szerintem kellett volna felhívni a figyelmét a makulátlan állapot műszeres ellenőrzésére, meg a szervízkönyv és a biblia közti különbségek leheletnyi árnyalására, mondjuk így elsőre?

    leírta, hogy függ a felhasználási módtól is? kombivectrából corollába azért az nagy könyökösszehúzás... felhívta a figyelmet hogy ezt gondolja át?

    és még 12 másik dolog...

    én egy teljesen amatőr fogalmatlan gyenge értelmi képességekkel rendelkező félkibic vagyok, de még így sem stimmel félig sem a szituáció

    [ Szerkesztve ]

  • Qru

    MODERÁTOR

    válasz Khelben #75709 üzenetére

    +1. Mentem 1,6-os B5 Paszujjal az is dettó ugyanez. Siralom... :(

    mod:

    peugeotmate: Nem rég volt erről szó itt. Az alaptézis, hogy amit el akarnak vinni azt elviszik. Vagy beelteszel egy Pajzs rendszert de az nem olcsó és az se 100% garancia a lopás ellen. Én a cascoban hiszek egyedül, tekintve, hogy nincs ellpohatatlan autó így a bizti legalább fizet ha már elvitték.

    [ Szerkesztve ]

    #nincsbennetarcsi

Új hozzászólás Aktív témák