Új hozzászólás Aktív témák

  • audi100td

    nagyúr

    Sziasztok,

    haverom szeretne 500e Ft-ig használt kocsit, nincs elkötelezve semmilyen irányba, a lényeg, hogy lehetőleg alacsony fogyasztású és megbízható legyen, ne kelljen folyton szerelőhöz hordani, tudom ez ennyi pénzből nem egyszerű. Jelenleg egy 1,9-es szívó dízel peugeot 306-ot használ, de eljutott arra a pontra amikor már nem érdemes beleölni több pénzt, igazából rossz rajta már minden. Olasz, francia kizárva, nem tartom őket megbízhatónak, én személy szerint Audi/VW párti vagyok, de ennyiért csak széthajtott példányokat találni. Nézegettem a piacot, arra jutottam, hogy esetleg 2000-es évjárat körül F Astra jöhetne szóba, amit nem tartok semmire (meg úgy általában a márkát), de többnyire megbízhatónak mondják, igaz borzasztóan puritán és igénytelen. Vagy valami japán illetve koreai, pl. Toyota Corolla, Mitsubishi Carisma, Nissan Almera, Hyundai Accent: [Link] [link]
    Itt egyedül attól tartok, hogy javítás esetén magas alkatrészárakra lehet számítani, mennyire igaz még ez a sztereotípia?

    Ti mit gondoltok?

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák