Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • blt.62

    őstag

    válasz bitpork #78316 üzenetére

    Szio!
    Végre haza értem én is már keresni akartalak. Találtam egy kocsit és ezzel kapcsolatban szeretnék tanácsot kérni tőled. 2002-es Audi A6 2,5 TDI (csak az i betű a piros) 6 hengeres. 300 ezer km van benne,automata váltós, bőrös, elektromos ülés állítás (memória nincs benne),ülésfűtés elöl,tempomat,stb. GPS nincs benne, valamilyen gyári telefontartó van, a rádiónál láttam, hogy nem az a nagy digit kijelzős, és a könyöklő alatt lévő kódoló nem működik. Szürke színű, szép a belseje viszont a kormány kicsit kopott. A hátsó lökhárítón van egy kicsi sérülés,és a jobb hátsó kerék felett egy kicsi horzsolás. Viszont a hátsó lökhárító színe kicsit sötétebb, de azt mondta a szerelő srác, hogy ez a festék a műanyag miatt mutat sötétebb árnyalatot. 6 sebességes tiptronik váltó van benne. 250 ezer km-nél nagy szervizt csináltak rajta. Az eleje már a modernebb kinézetű, alól is van rács. A motorvédő alól hiányzik. 1,5-re tartják, de 1,3 lenne a vége. Quattro a gép, 180 LE.
    Szerinted ez a motor és váltó meddig bírhatja még? Évi 5-6 ezer km-t megyek.
    Nem tudom mennyit kérhetnék a picassomért, mert beszámítaná, a többi meg hitel lenne.
    Mondjuk a műszakit meg kellene csinálnom, (féktárcsa,betét kell) eredet vizsgálat,átíratás,biztosítás. Ez még biztos egy 100-as. A súlyadóm meg az évi 12 ezerről ugrana 24 ezerre ha a LE-t nézik.
    Véleményed?

    MegtorloXp

Új hozzászólás Aktív témák