Új hozzászólás Aktív témák

  • Szplöttyy

    senior tag

    válasz qdak #30960 üzenetére

    Telóról nem fogok itt magyarkodni :DDD Értitek az a lényeg :DDD Hát W210 az az fl utáni is rossz, van/volt ismerősi körben egy 2.6 V6 T és egy 3.2V6 is, a 3.2es az full, nepfénytető, parkradar elölhátul, tv-navi-telefon, szellőztetős bőr(nem is tudtam h létezett 210-be) stb. De az is szar vót, pedig kevés km-es volt (valami 150ezer) újonnan lett véve sokat állt. A 2.6al sok baj nem volt, csak safe mód a váltónál, meg a 12gyertya csere, meg a rozsda. De az szövet üléses, manuál klímás, de fl utáni az is. W140be má nem volt 2.8 én úgy tudom, a 300SD volt jó, a 350TD meg állítólag eléggé kotvány. Nemtudom, az az igazság, manapság normális ember nem tud mercit venni. Mert vagy öreg merci(124/126ig bezárólag) nagyon szép állapotban, vagy újat kell venni. Svájcba volt kint egy iszonyat gyönyörű W124 300CE-24 :O Remélem tudod miről beszélek. A 220lovas sor6os, nem a 3.2as kotvány. Fekete, vödör szegecses amg felgen, vaj bőr, automata, minden. Valami 4ezer chf környékén volt, ha akkor lett volna annyim, az biztos hogy az életem árán is megszereztem volna :B Kamu, de a hang iszonyatjó :)

    Smoke & Torque

Új hozzászólás Aktív témák