Új hozzászólás Aktív témák

  • #10726912

    törölt tag

    válasz footy #26494 üzenetére

    Pusztán azért reagáltam le így a 10 hangszórós hifire tett hozzá szólásod, mert azt elvileg manapság (főleg, akik ide járnak), már mindenki tudja, hogy nem a hangszórók számától függ (amit írtam, csak csipetnyi irónia volt :R ). S ha a gyár megengedi magának, hogy 10 hangszórós HIFI névvel hirdessen egy extrát az autóban (amiből tegyük hozzá, hogy elég jó hangok jönnek ki a nagy átlagban használatban lévő minden napos usereknél használatban lévőkhöz képest is), akkor hagy idézhesse már itt a hozzá szóló a gyár szavait, (ha már egyszer 10 hangszórós hifinek emlegetik) Ennyi erővel a Suzuki szervójára is lehetne mondani, hogy az nem szervó, a BMW-é igen, a Suzukié csak hidraulikus kormányzást könnyítgető rendszerecske.. :) (Nagy mea culpa minden Suzukistól, itt jegyezném meg, hogy az én 80-anasom kenyér szervós, örülnék a "könnyítgető rendszerecskének", de hát valamit mondanom kellett :B ) Szóval kicsit túlreagáltad (szerintem) :R , persze igazad van, nem az a HIFI, százszor jobb rendszerek vannak a gyáriak nagy átlagát figyelembe véve, de attól még az 10 hangszórós és HIFI néven fut! :)) ;)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák