Új hozzászólás Aktív témák

  • f4lcon

    őstag

    válasz Cartman023 #214455 üzenetére

    szerintem autó függő, nekem a 2022-es Ceed-ben idegesítő a legtöbb segédlet, mert agresszíven, durván avatkozik be, vagy mert jojózik a sávban (jobbra-balra megy állandóan a nyílegyenes autópályán) de a 2023-as Lexus NX-ben meg például szeretem, mert kedves, és tényleg csak akkor korrigál, amikor már nagy a baj és akkor is csak kicsit, nem tépi ki a kezemből a kormányt
    az adaptív tempomatnak szerintem csak automata mellett van értelme (a Ceed is manuál, meg a feleségem CX5-je is manuál, mindkettőben van adaptív tempomat mégsem szeretem)
    ami jó, az a hátsó kereszt irányú forgalomra figyelmeztető, a holttér figyelő és a sávelhagyás figyelmeztető, ezeket a legtöbb autóba most is megvenném
    de ami nem radart használ, hanem kamerát vagy lidart és szoftver kell mellé (tehát nem annyi mint egy tolatóradar, hogy ha ott van valami akkor csipog) csak olyan autóban vennék, ahol feltételezhetően volt pénz a kifejlesztésre és finomra hangolásra

    “The trouble with the world is that the stupid are cocksure and the intelligent are full of doubt.” - Bertrand Russell

Új hozzászólás Aktív témák