Új hozzászólás Aktív témák

  • tomiii.

    aktív tag

    válasz bitpork #119937 üzenetére

    leírom, mit olvastam(roberto üzenete után tényleg nem olvastam még tovább, hogy azóta mi derült ki, emiatt lehet valamit félreértettem) :D

    -"900-1mill-t tudnék rá nagyon-nagyon max rászánni jelenleg"
    -"havi szinten 50k-s max elkülöníthető lehetne a kocsira" ----> ha ez már sokszor megismétlődök, na akkor ott már valaki vakon vett autó
    -"320i-s e36-osokat nézegettem"

    Itt olyat nem láttam, hogy minél olcsóbb fenntartás kell és, hogy ne adj' Isten, ha valami meg makkan, nincs rá kes.

    Pár tényleg bölcs gondolatot szeretnék zárásul megosztani, amit átnézve rájöhetünk, hogy tényleg nem látjuk a fórumtárs gondolatait, ezért a minél több féle lehetőség felvázolása nem bűn. Mert Te sem ismered, hogy kinek mit mondasz, ahogy én sem. Így viszotn eldöntheti, hogy neki rohadtul nincs kedve részletekben százezreket autóra költeni, meg autó nélkül maradni hetekre pár havonta.

    "Még mindig ott vagyunk, hogy meg akarjuk mondani, hogy más pénztárcája és gondolatai merre-meddig?"

    "Még mindig ott vagyunk, hogy meg akarjuk mondani, hogy más pénztárcája és gondolatai merre-meddig? :U"

    Szóval, mindent összevetve, ha valakinek nincs affinitása eziránt, akkor szerintem én többet tettem az E36-ról való lebeszélés érdekében a leírt árakkal, módszerrel, mint bármelyik másik komment a témában. Ezzel nem értesz egyet? :B

Új hozzászólás Aktív témák