Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • bitpork

    veterán

    LOGOUT blog

    válasz tomiii. #119940 üzenetére

    PMben folytathatjuk de a fórumot már teli szemeteltük :) Amikor azt írta hogy tud havi 50-t költeni kocsira úgy tűnt, hogy nem szívesen tenné, rgo nem az a célja amit te javasoltál, hogy több részletben 100-150k.kat költsön. Le lehet úgy is beszélni vkit hogy közben nem vetetsz meg vele valamit amit nem biztos h akar.

    https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

  • TheProb

    veterán

    válasz tomiii. #119940 üzenetére

    Hogy én is hozzászóljak már a témához... :D

    Tényleg nem tudom már, hogy mit gondoljak az e36-os témáról, hol azt mondják, hogy vágjak bele, hol azt, hogy nem. Többet közt a te hsz-eidben is hol megerősítést, hol lebeszélést vélek felfedezni... Közben már nézegettem az olcsóbb, szerényebb teljesítményű 316i,318i-ket is, de tényleg nem tudom. Akkora a szórás az árakat tekintve, hogy félelmetes és képek alapján nem látni különbséget köztük, csak képek alapján, meg nem fogok elmenni az ország full másik végébe egy autóért amiről aztán kiderül, hogy egy hugy.

    Itt van pl ez az e46-os 318i, ezért is keveslem a 800k-t. Képek alapján tényleg szép, de jön a kérdés, hogy miért nincs belülről egy kép sem, etc.

    Emberesen bevallom, hogy hót hülye vagyok az autókhoz, használtautó vásárlásba szintén, így nem tudom mit kell nézni, stb. Ezért is hangoztatom, hogy pl állapotfelmérés vagy "ismerős, ismerőse aki szerelő", jöjjön el velem, stb.

    Többek közt ezért is írtam ide, segítséget kérve. De jelenleg ott lett lezárva a témám, hogy nem, hogy 20 éves BMW-t, de semmilyen normális autót nem fogok találni az általam megjelölt feltételekkel...
    Mint írtam,egyedül egy mazda 121-et vezettem eddig hosszú távon, ami a fostos kis ~70 lovával, minden lesz nekem, csak nem mérce, mármint teljesítményileg. Bár azért ezt, hogy 900k-max milla alatt nem fogok normális autót találni azért nem akarom elhinni. Az említett mazdát 6-8 éve vettük, kb 600k-ért, 96os és egy-két kisebb nagyobb kiadást leszámítva nem volt vele gond és még mindig autó.

    Ezért ha ezek fényében valaki tudna mégis ajánlani vmi 4kerekűt akkor azt megköszönöm, nyílván nem ragaszkodok egy seggrakétához, bár példának okáért a 316 se lenne az (csak, hogy a bmw-s vonalból példázzak), bár még így is erősebb lenne, mint a 121-es mazdánk.

    (#119941) bitpork: Így van, nem tervezek minden hónapban 50rugókat költeni a kocsira. De természetesen azzal számolok, hogy az elején ezt be kéne nyelni, ezért is kalkulálok, min 100k-t javításra a megvétel után. Bár leírtak alapján, lehet ez alulkalkulált lenne egy e36-nál. tényleg nem tudom.

    [ Szerkesztve ]

    "Boba is Mickey, Mickey is Boba" - Finkle Einhorn | PC Rig: https://pcpartpicker.com/b/bBy48d

Új hozzászólás Aktív témák