Új hozzászólás Aktív témák

  • Dare2Live

    nagyúr

    válasz Bati0501 #109844 üzenetére

    "Sztem sokan azért irigyek,mert ők is keményen dolgoznak,és még csak nem is utcát sepernek és mégsem tehetik meg,pedig nem tavaly kezdtek el dolgozni"

    Pár hete volt portfolion az írás, hogyha a nettod több mint havi 206.000ft akkor te MO elit/felső 10%ban gurigázol. Namost ha te ebbe a szerencsés kategóriába vagy mondjuk már 28évesen és félre tudsz rakni havi 80.000ftt (tudomisén örököltél/aládtoltak egy lakást és semmi másra nem költesz, nincs gyerek, család... semmi) akkor majd 10évig kell sporolnod, hogy meg tudj venni egy 9.3misibe kerülő Focus STI3at.
    Már nem 28 vagy hanem 38 és 10évig erre sporoltál és ugye ehez kellett, hogy nincs albi költséged, nincs gyerek, nincs család, nincs semmi.

    és itt persze sokan kiványcsiak lesznek. Nem hinném irigyek egyszerűen hátha elmondod a meoldást.
    Hisz itt még a legjobban kereső 10%nak is ez csak egy álom.

    de uez van lakás/házaknál is. Én nem tudom elképzelni milyen fizuk kellenek ahoz, hogy gyerek és kocsi mellett még 20-30misis házakban élnek emberek, de az k* biztos, hogy nem 206eft netto hanem a sokszorosa.

    [ Szerkesztve ]

    don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up...

Új hozzászólás Aktív témák