Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Ördögfióka

    csendes tag

    válasz DR|FTK|NG #73710 üzenetére

    Köszönöm a válaszokat DR I FTK I NG és juve600.

    Lenne pár kérdésem még, ha lehet.

    Ahogy láttam mind a ketten azt írtátok, hogy nagyon nem jó a konfig, mi a baj vele konkrétan? Ha jól látom mind a ketten egy jóval gyengébb procit ajánlottatok, ami kb picit tud többet, mint, amit leakarok cserélni, bár nagyon jó ár érték arányban van az igaz. De nekem, ahogy írtam is szükségem van extra teljesítményre, és azt FX-6300 nagyon durván garantálja is nem? Mármint sokkal jobb, mint, amit most leakarok cserélni Athlon 620 és ár érték arányban is simán veri az I5-öket is. (gyakorlatilag fele annyiba kerül picit rosszabb teljesítménnyel, ahogy nézegettem.)

    juve600 írta, hogy, amit írtam alaplapot abba nem lesz jó, elvileg, ahogy néztem kompatibilis a procival, de az alaplapokhoz vagyok talán a leghülyébb, milyen alaplap lenne, jó egy AMD FX-6300-hoz a? B85M Pro inkább inteles gépekhez lesz jó, akkor gondolom.

    A 650-es tápot azért gondoltam, mert FX-6300 procis konfighez a 450 kevésnek tűnt, 650 meg biztos, ami biztos alapon csak jó lesz, de lehet elszabtam :)

    UI: Nem okoskodni akarok, csak pusztán érdeklődöm, hogy úgy nagyjából tudjam, mire költök 130k-t.

Új hozzászólás Aktív témák