Új hozzászólás Aktív témák

  • TGWH

    őstag

    válasz Rypejakten #32875 üzenetére

    És? Már három éve is megmondtuk, hogy felesleges i7-et venni, csak ha munkára kell, és van rá pénz.
    Ennyi erővel a bull is 70-80 ezer forint körül kezdett, és egy 50 ezres i5 2500k össze-vissza, sz@rrá verte a játékok alatt...

    Őszintén? A fszom abba, hogy én keressem vissza a csúsztatásaidat... Azt írtad, immár kb. harmadszor, hogy az amd jobb, majd linkeltél olyan teszteket, amiből kiderül, hogy az intel egyértelműen jobb.
    Mert hogy az fx8350 milyen jó. Akkor ajánljd azt, majd mi felhívjük a figyelmet, hogy van jobb intel. Erre jössz, hogy az drága. Az fx nem az? i3 is hozza a teljesítményét. Le kell cserélni? Akkor ne ajánlj olcsó procit, még amd-t sem... De hát erre van kerete? Akkor írd le tényszerűen, hogy jobb az i3, és ugyan úgy ki kell cserélni pár év múlva, mint az fx-et..

    De az, hogy ne i3-mat vegyél mert bull jobb, erre belinkelsz teszteket, ahol az i3 jobb, vagy pedig a sokkal drágább amd jobb, ez így fals...

    Amd-t kizárólag azért ajánlanak, mert az i3 kevesebb maggal rendelkezik. Ennyi. Ha az intel lejjebb vinné az árait, az amd lehúzhatná a rolót...
    Ja, hogy majd jönnek az új konzolok, azokban meg amd, és így pc-re átírják a gémet, majd jobban fogja támogatni az amd-t... ja igen, erre mondom, hogy bull csodapatch...

    I5-öt szintén nem kell cserélni pár év múlva... drágább... igen, de jobb. Százszor lefutott kör, hogy i5 alatt az amd jobb - i3 kevesebb magja miatt -, felette meg csak is az intel. Ott a teszt, i3 jobb mint fx 6300. Aki ez alapján dönt, vesz i3-mat. Majd belefut abba a hibába, hogy mégis jobb lett volna kicsit többet költeni rá.

    És a lényeg, én nem látom a kezdetét ennek az ,,amd majd jobban tartja magát'' hisztinek. Van alapja?

    Lényegében az amd csak azért tartja magát, mert olcsó, sehol sincsenek a csodákat hozó programok. Erre írta valaki, amikor rákérdeztem, hogy hülyeség, nem lesz amd-t jobban támogató játékok tömkelege sem idén, sem pár év múlva...

    Szeretném harsogni kétkedők fülébe, Szeretném égetni reszketők lelkébe, Lángbetűkkel írni véres magyar égre: Ez a hit a fegyver, hatalom és élet, Ezzel porba zúzod minden ellenséged, Ezzel megválthatod minden szenvedésed. E jelszót, ha írod lobogód selymére, Ezt, ha belevésed kardod pengéjébe

Új hozzászólás Aktív témák