Új hozzászólás Aktív témák

  • membrandj

    nagyúr

    1. Mire fogod használni a gépet? Ha játékra, akkor multiplayer, vagy inkább singleplayer játékok?
    Alapvetően cs:go és lol, néha fifa. Semmi extra.
    2. Milyen alkatrészekkel rendelkezel, amit az új gépben meg szeretnél esetleg tartani?
    semmivel.
    3. Milyen alkatrészekre van szükséged?
    lap,proci,ram,vga,240-512 GB körüli ssd,ház,táp. HDD nem szükséges.
    4. Mennyi a kereted rá?
    Nagyon jó kérdés, szeretném 150 körül megúszni, de 200k se probléma. Másodlagos gép lenne laptop helyett. Monitort is vennem kell hozzá.
    5. Mekkora a monitorod natív felbontása, képfrissítési frekvenciája, milyen csatlakozók vannak rajta? G-sync-et vagy Freesync-et támogat? (ez videókártya választásnál lényeges szempont)
    Full hd, hdmi, dvi. Monitor sincs még, de valami alap 24-27" körülit keresek hozzá. Az se kizárt.
    +1. Elkötelezett vagy-e valamelyik gyártó/márka iránt? Van-e valamilyen speciális elképzelésed a gép megjelenését, színvilágát illetően, esetleg egyedi igény valamelyik alkatrésznél?
    Jelenleg egy i5-4460+ 2x4GB ddr3 ram + gtx 1060-on vagyok, de teljes mértékben kiszolgál. Szerintem egy újabb fajta 4 magos i3 már bőven elég lenne nekem. Kezdetben 8GB rammal. Leginkább a vga-val vagyok bajban, illetve, hogy chipset szempontjából mi kompatibilis most mivel.

    Köszi előre is!

    Privát üzenetben nem válaszolok szakmai kérdésekre.

Új hozzászólás Aktív témák