Új hozzászólás Aktív témák

  • dragonfx

    veterán

    válasz amargo #906 üzenetére

    Dodit hagyjad, ő normális vezető, nem ingerülten parasztul írta amit, ő szereti a kocsiját, és szereti ugymond inkább a kényelmes dolgokat belerakni, a jó látási viszony is egyfajta kényelem, ez teljesne rendben is van :R

    Más dolog hogy én sme értek egyet a xenon alkalmazásával, mert írtóra vakít és balesetet okozhat. Sajnos a törvény engedélyezi, elég szomorú :O ....Mondjuk ebben nem is lenne baj, csak azért bosszant fel, mert ha én elviszema vizsgára a kocsit egy kristályindexxel, kék helyzetjelzővel, fehér hátsó lámpával, akkor úgy megvágnak, mint annak rendje, miközben, ezzel én senkinek nem ártók, sőt, mivel élesebb a fény, még jobban is ''látatom'' magam az úton, és ugyebár a látatás kitétele a kreszben is benne van, eltér az átlagostól, vagyis tuti odafigyel rá mindenki.Ettől függetlenül, ez szabálytalan dolog szerintük, amivel senkinek nem ártók, de az hogy a xenon vakít és balesetet okozhat az nem szabálytalan, mert nem tudom miért nem. :(

    u.i.:amugy én a helyzetjelző színét törvényileg világos-középkék kategóriában határoznám meg, vagyis hogy látszódjon hogy valaki használja.


    Dodi>>nem parasztság sajnos, magyar közlekedést figyelembe véve, elővigyázatosság.Sokan úgy gondolják, inkább bukjanak egy vonóhorgot, mint egy hátsó lököst+lámpa duot, és jól teszik, mert ebben anyagi megfontolás van.Én csak azért nem teteek rá mert a bmw-n xarul áll a vonóhorog.

    [Szerkesztve]

    "Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

Új hozzászólás Aktív témák