Új hozzászólás Aktív témák

  • mephi666

    nagyúr

    válasz Elemental #46861 üzenetére

    hát nekem nem kellett kézifék, annyi hogy kikanyarodáskor 0-ról indulva éreztem, hogy ez bizony nem teljesen úgy megy, ahogy szeretném :DDD egy nagyobb íven is éreztem 40-nél, hogy kicsivel többel már nem maradna az úton... lakópihenőben viszont megtaláltam a reggeli parasztot: itt beszorultam egy kivilágítatlan bicikli mögé fél7kor, aki eléggé kacsázott... a bordó dacia irányából kanyarodott volna valaki jobbra a szembesávba, mögöttem meg a paraszt már villogott és dudált... lehet látni, hogy szűk az út, plusz hó-jég, szemből is érkező... mégis hogy előztem volna meg a biciklist? kanyarodtunk mindhárman balra, ott első dolgom volt végrehajtani az előzést, de így is majdnem fellöktem a biciklist, mert szépen bejött a felezőig... azért szívesen megkértem volna, hogy mutassa már meg, hogy ő hogy előzte volna meg úgy, hogy a biciklis is megmaradjon és más autóval se koccanjon :U

    [ Szerkesztve ]

    "Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

Új hozzászólás Aktív témák