Új hozzászólás Aktív témák

  • mephi666

    nagyúr

    válasz Tibko8 #43544 üzenetére

    "Az én oktatómmal lementunk egy tanpalya felesegre"

    tanpálya feleségre? :Y :D

    ...nincs túl rég jogsim (5 éve), de szerintem 1 kezemen meg tudom számolni, hogy forgalmi óta hányszor kellett párhuzamosan parkolnom... tudom is magamról, hogy ez közel nem tökéletes még, habár legutóbbi alkalommal (ez is volt már vagy fél éve) elsőre sikerült jól betennem a gépet elég szűk helyre... belvárosban ritkán járok, itt a ház mellett meg nem is szeretek párhuzamosan parkolni (mármint középső lenni a sorban), mert fordult már elő télen, hogy elég szűken ráálltak a kocsira elől-hátul, a hókotró meg tolt mellém egy 15centis padkát, ami reggelre jéggé fagyott... izgalmas volt ezen átvergődni... rutinpályán viszont gyakoroltunk eleget, le volt téve 2 oszlop, amik közé be kellett állni és az még rosszabb is, mintha 2 autó lett volna... pályára akkor mentünk, amikor már x órát gyakoroltunk a forgalomban és ott vettünk át minden precízebb műveletet... első órán kb 2órát tekeregtünk a tesco parkolójában (forgalom nélküli részén): elindulás-megállás-kanyarodás-szlalom-váltás 1-2-hátramenet közt... második órán pár kör a tesco mellett és irány a forgalom: váltás magasabb fokozatokba, majd pár alkalom után jött a rutinpálya és a precíz műveletek, amiket utána forgalomban is átvettünk minden nap

    "Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

Új hozzászólás Aktív témák