Új hozzászólás Aktív témák

  • dragonfx

    veterán

    válasz a_tesz #4342 üzenetére

    Igen az elözés a kresz szerint is egy veszélyes művelet, és a szabály aztmondja aveszélyes helyet mihamarabb el kell hagyni véghez kell vinni ergo az előzést is mihamarabb be kell fejezni.Azok érdekes figurák akik enm figyelnek arra mögöttük más is elkezdte az előzést ő szépen visszakapcsi nélkül elkezdi befejezi mert kiméri ő hogy fér be az előzendő elé, de azt nem veszi figyelembe mögöte aki jön ő is be szeetné fejezniés nem a szembejhövőbe kikötve :( :Y

    Én ilyenből nem cisnálók próblémát hogy valaki be e enged vagy sem,én bemegyek és kész....ugyis fékezni fog, mert ha hátulról belémjön ő a hibás :P ..meg félti az autóját....
    jó én is, de ha ilyne genyok vannak kénytelen vok kockáztatni....
    Az hogy nem enged olyna nincs, meg előzés közben direkt gázt nyom..mekkora nevetséges formák :DDD ..mér nem érti meg ha én lendületbe vagyok, akkor hiába tapos hirtelena gázba, amíg ő visszakapcsol, és kuplungot felenged +padló én márelőtte vok..még ha 8.0 W14es autóban ül is....reakcióidő ott is van.

    Nem ad engedélyt kocsisort nem ajánlatos előzni és 4nél több autót neme lőzők meg max. autópályán, kivéve ha olyna hosszú végeláthatatlan egyenes nincsen jó látási viszonyok közt.

    "Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

Új hozzászólás Aktív témák