Új hozzászólás Aktív témák

  • _seth_

    veterán

    Ha nem figyelek és reagálok kellő sebességgel akkor így nézne ki a mai nap végeredménye:
    -1 db transporter
    -1 db kisgyerek babakocsival
    -1 db kisgyerek kb 7 éves
    -1 db fiatal srác
    -1 db bmw
    -1 db fiesta

    Tábla, járda, úttest, záróvanal... kit érdekel?

    Transporter nem adta meg az elsőbbséget és kihajtott elém... fékeztem is rendesen és húztam vagy 4-5m csíkot az aszfalton... (kb 10 centire mentem el tőle).

    Fiesta: 4 sávoson 2 sávon át a tőle harmadikba kanyarodott ki.

    Babakocsi: anyuka beszélget és már tolja is le az útról a babakocsit igaz se járda se semmi és szerintem észre sem vette, hogy mit melóztam, hogy ne legyen egy babakocsi beépítve a jobb lámpám körüli részre.

    7 éves gyerek: szimplán átszaladt a 4 sávoson de nem amikor át tudna mert nem jönnek hanem amikor mindkét irányból jönnek... fiatal srác szintén csak máshol.

    Bmw: főúton neki feltétlenül meg kellett előznie egy másik autót igaz, hogy egyáltalán nem volt alkalmas az időpont és másoknak köszönheti, hogy még egyben van mert ha nem engedik be fékezéssel akkor neki annyi.

    Jah: volt még egy fehér swift2 is aki egy piros cordobával együtt úgy gondolta, hogy a 2 sávoson elfér 3 autó is egymás mellett majd mindkét lüke lekanyarodott de akkor minek siettek?

    Q7: előzné a kamiont aki kihúzódik elé (bringás volt a kamionos előtt főűton), a kamionos nem figyelte, hogy előzik ezért a q7-es is lassított szépen majd megelőzte végül :)

    Mára csak ennyi... mindez csupán pár óra vezetés alatt...

    Mióta szeptemberben összetörtem a kocsim elejét egyszer sem voltam olyan közel ahhoz, hogy összetörjem mint ma a transporter miatt...

    Intel i7 13700KF - Gigabyte B760 Gaming X - Crucial DDR5 PRO 2x24 GB - Gigabyte RTX 4060 Gaming OC - Crucial T500 PRO 1TB + P5 Plus 2TB - TP-Link Archer TX50E - Zalman Megamax 600W - Zalman N5 OF - DeepCool AK620 - SAMSUNG Odyssey 49" C49HG90DMRXEN

Új hozzászólás Aktív témák