Új hozzászólás Aktív témák

  • dragonfx

    veterán

    válasz parandroid #3184 üzenetére

    1., "kisebbnek érzed magad attól, hogy lassítanod kell"--ez tökéletesen illik rám 100%ban ilyne jól még senki nem fogalmazta meg, ha beállók egy sebbességre és abbólfolyamatosan, egymás után soxor, pláne másmiatt ki kell zökkennem akkor felidegesítenek.....ez akár egy bevágólassab autó, egy piros lámpa is lehet....

    2., nem csak tudod, ha bepozicíónálók egy időt, teszem azt tudom egy adott út 20 perc, és 20perc elteltével még az út felénél vagyok, mert neadj isten ekdves renduraink úgy döntenek ott a legcélszerűbb megllni egyik sávban és igazoltatni valakit,és ezért áll a dugó...és észre se veszik magukat, akkor ha már ő ekkora tróger lehet, akkor hagy engedjem már meg magamnak hogy az út másik hányadát gyorsabban tegyme meg hogy behozzam a lemaradásomat. Peti én nem pályáról ebszélek,városi pesti közlekedésről...a pálya más...ot beállók egy tempora és kész, ez akár lehet 120 is :O ...deáltalában 130-140....többre csak akkor ha kedvem van és az útviszonyok megengedik,értsd üres az út.....én nem fogom magammás miatt direkt megkárosítani :K ..én mek 160nal és utána a 2 sávba a kamionosok 90nel baxakodnak,igen kirántoma leállóba és kb 5mpen belül túl vok mindenen és folytatom utam...

    3., csak belátható szakaszról beszéltem!!..ahola kamion elé is belátók a belsőből miuelőtt a külsőbe mentme majd a leállóba végrehajtania a műveletet....autó 90esnnel haladó előtt tuti nincs, ez tapasztalat!!!...mert annyival senki nem megy ályán..amugy mega pléldára reagálva fékeznék és a kamcsi mögé visszasorolok ennyi.

    "Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

Új hozzászólás Aktív témák