Új hozzászólás Aktív témák

  • _seth_

    veterán

    válasz Dumb #289 üzenetére

    Azért nem árt vigyázni... engem csak egyszer ütöttek el olyan emberesen de akkor éppen kerékpárúton mentem és az autósnak volt kirakva a STOP tábla de nem érdekelte... egy kis mocitető majd szélvédő utána az volt a szerencsém, hogy puha fűre estem és még a föld is puha volt mert eső útán történt... annyit csinált az autós, hogy kiszállt és segített felállni majd már el is tűnt... én meg visszaültem :D A bukómnak volt haszna... kb 3x koppant :Y Igaz utána még hónapokig fájt mindenem de komolyabb sérülésem nem volt... városban volt már, hogy wartbourgos bácsi nyitotta ki rám az ajtót ott ahol még csak meg sem lenne szabad állnia persze ő kiabált rám... stb stb...
    ----
    Az autósok nem számítanak arra, hogy egy biciklis 15-20km/h-nál gyorsabban közlekedik, arra sem számítanak, hogy esetleg jó féke van és pillanatok alatt meg tud állni...

    Amit pl nem szeretek: állok bringával az út jobb oldalán majdnem a padkán, hogy mellém elférjen egy autó mert úgyis mellémáll... és akkor jön egy nagy dög (ifa, kamion, busz...) és úgy áll mellém, hogy ha nem vigyázok ott helyben lezúz és ha tegyük fel rácsapok akkor néz ki gyilkos szemekkel, hogy mi a f... van??? az persze nem zavarja, hogy én már nem is az úton állok hanem mellette a padkán túl...

    Autós, motoros, biciklis, gyalogos... mindegyik táborban van bőven olyan akit nem lenne szabad a lakásból sem kiengedni...

    Intel i7 13700KF - Gigabyte B760 Gaming X - Crucial DDR5 PRO 2x24 GB - Gigabyte RTX 4060 Gaming OC - Crucial T500 PRO 1TB + P5 Plus 2TB - TP-Link Archer TX50E - Zalman Megamax 600W - Zalman N5 OF - DeepCool AK620 - SAMSUNG Odyssey 49" C49HG90DMRXEN

Új hozzászólás Aktív témák