Új hozzászólás Aktív témák

  • dragonfx

    veterán

    válasz amol #13962 üzenetére

    de előttem és velem ne sügérezzen..hanem a ráckevei dunán babahallal.... :C

    Tévedés ne esésk én nem direkt büntetek, hanem azért hogy rájöjjenek hogy a szabály túl szigorú,és legalább akkor a szabályos határon közlekedjünk.
    Meg ha legalább kifordul elém későn legalább nyomja oda hogy netartson fel...én így teszek..de az hogy 40re felgyorsulk fél kilométer alatt nem hagyom...lehet m3 csak előzni lene jó ezeket..de egy x5 gallyráccsal az büntetne....csak ugy lájtosan ráesni kicsit... :R

    MrX:>>én tudom veled egyetemben sokan szertenék ezt olvasni...de sajna ez az öröm nem fog megadatni nektek :)) ...de tudod a remény a hal megutoljára..talán ha vasárnaponként elmésza templomba sikerül...good luck :K ...de vigyázz lehet egy klontársma elzuza templom előtt amikro a zebrán tötyörögsz át...és már mehetsz is menjekbe... ;)

    Tiv>>tudom nálatok odaát másképp van, nem tagadom valszeg ott én is szabályosna közelekednék, avgyis szabályosabban mint itt.de majd próbáld ki nálunk..mikro engednek ki egy kisutcából..vagy balra kanyarodni nagyívbe lámpa nélkül..stb stb stb....

    [ Szerkesztve ]

    "Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

Új hozzászólás Aktív témák