Új hozzászólás Aktív témák

  • HussarF

    addikt

    Én azt sem értem mi a fenének van mindenki annyira rápörögve erre a korai nyugdíjra. Csinálj olyat, amit szeretsz csinálni és akkor nem azon jár folyton az eszed, hogy mikor lesz már vége. Vagy csak én szocializálódtam bele nagyon a munkába, de nekem nem probléma, ha keményen kell dolgozni az eredményekért. Hogy a divatos mondást hozzam fel, úgy sincs "ingyen ebéd". De k.rvára nem fogom pénzkuporgatással tölteni a fiatal éveimet azért, hogy 50 évesen már ne kelljen dolgoznom. Megveszem azt amire vágyok és megengedhetem magamnak, gondolva a jövőre is, persze, de eszembe sincs szélsőségesen módon visszafogni a költésemet, hogy majd a megtakarításaim tartsanak el kb. 15 év múlva (ami messze sosem fog tudni úgy eltartani, mint ha felépítek egy jó céget pl.). Inkább megveszem most álmaim sportkocsiját és élvezem az életet, mint hogy 50+-osan ugorjon be, hogy huh, most már kicsit élni is kéne és közben mindenki egy lesajnáló félmosollyal nyugtázza magában, hogy "na igen, kapuzárási pánik" :R :)) :DDD

Új hozzászólás Aktív témák