Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Stanlee

    őstag

    Vegyuk a feltores nelkul figyelembe jovo megtakaritasi lehetosegeket az OTP-nel.

    Az OTP Takarekszamla kemeny 0,01%-kal kamatozik, akkor nyulok a penzhez amikor akarok. A legdurvabb kamat ezen a befektetesi forman evi 0,21%. Szamolok ezzel. 1 misi eseten kapok kokemeny 2100 Ft-ot. Nincs OTP szamlam, akkor kifizetek meg szamlavezetesi dijat es van 876 Ft kamatom. Iszonyatosan megerte.

    Nezzuk a kovetkezot, OTP Megtakaritasi szamla, max 0,01%, tehat marad egy ev alatt 1 misin 100 Ft. Ebbol nem veszek meg egy fel lottoszelvenyt se.

    Lekotott betet: 0,01%-ot fizet ert ez OTP. Ugyanugy 1 misin 100 Ft es meg le is kotottem.

    Most oszinten, ezekkel szemben a gepkocsi nyeremeny betetkonyv az ultimate befektetesi forma, ha nem akarom, hogy csak ott rohadjon a penz a szamlamon. Mert ez nem az a penz, ami a hosszutavu megtakaritasom, ez azert van, mert nem tudom mikor lehet ra szukseg, a feltores egy jobban kamatozo helyen ugyanugy lenullazza a kamatokat es meg azert is fizettem, hogy elutaljam a penzem. ezt meg feltorom es ott van, vagy bemegyek a fiokba es kiadjak a kezembe a penzt. Na ezert tartom :-)

    “Never run after a bus or a stock. Just be patient – the next one will come along for sure.” - André Kostolany

Új hozzászólás Aktív témák