Új hozzászólás Aktív témák

  • Stanlee

    őstag

    válasz Tyler Durden #102108 üzenetére

    Szerintem nem szabad kulfoldi ingatlan vasarlasba es kiadasba egyszeruen beleugrani, mert sokan csinaljak.

    Irtam ma, hogy az en berlom nem akar fizetni, kikoltozni se, most lesz jogi utra terelve az egesz tortenet. En Nemetorszagban elek, hiaba beszelek a berlovel egy nyelvet, problema eseten egymagam nem tudom intezni a dolgokat. Ha a spanyol berloddel Mo-rol kell intezni a vitas eseteket, akkor eleg hamar remalomma alakulhat a kulfoldi sajat ingatlan projekt. Viszont ha meg nem te akarod intezni, hanem valami ceget bizol meg mindennel, akkor meg ok is valamennyit le fognak venni, es akkor mar max az lesz az egyetlen pozitivum, hogy van egy ingatlanod tobb ezer km-re a lakhelyedtol es nem tudod, hogy mi tortenik vele. Ennyi erovel meg egy global REIT-et is vehetsz.

    Persze minden mehet szuperul is, de nekem eddig sokkal egyszerubb volt a gep ele leulni es atrendezni a portfoliom egy ora alatt, mint ami idot, energiat eddig elvitt tolem ez az egy nemfizeto berlo.

    Ez egy szubjektiv velemeny.

    “Never run after a bus or a stock. Just be patient – the next one will come along for sure.” - André Kostolany

Új hozzászólás Aktív témák