Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • t72killer

    titán

    LOGOUT blog

    válasz totron #107 üzenetére

    Amit élőben eddig láttam: biogiliszta, ingatlanszövetkezetek, dotkom, quaestor és társai. Minden körben a mennyekbenlakóra megesküdtek a hívek, hogy todamúún és még tovább, meg #ezajövő, merthát xy bankház/milliárdos csóka "is oda rakja a pénzét"*
    *rakTA! egy igencsak jelentős különbség. Azt a kötelezően leadandó paksamétákból tudjuk, hogy x hónappal ezelőtt pl Sorosék vettek 1MRD$ értékben yz részvényt/coint/egyebet. Arról már nem szól a fáma, hogy mire ezt olvasod, már rég túl is adott az egész portfólión...

    30€ Meta store bónusz Quest headset aktiváláshoz, keress priviben :)

  • Rxanboy

    újonc

    válasz totron #107 üzenetére

    Ez igaz lenne, ha csak a szokásos cryptos hülyeségeket mondanám. De kezdjük eleve azzal, hogy akinek volt értelmes érve, meg hozzászólása, azzal egyet is értettem, mint ahogy t72killer említette a pénznyomtatást és ez, hogy megtolta mindennek az árát és ugye bár az ipar felhasználása hatalmasat nőtt, elfogadottság terén is, de a pénznyomtatás nyilván túl is emelte több coin árát, mint amit érne, a haszontalan shitcoinokról nem is beszélve, valamint ahogyan kiemeltem a szektornak is a gyengéit, veszélyeit.
    De, amikor felhozom pl az NFT-t, hogy mennyire hasznos lehet, illetve mennyi lehetőség van benne (https://research.aimultiple.com/nft-use-cases/ ) és itt szigorúan a technológiára gondolok, erre meg kapok egy elégge lenéző semmit mondó megjegyzést, az pont, hogy az a legyintés, amit te is említettél.
    Pont a tapasztalat és a kor az, ami miatt az ember azt hiheti magáról, hogy mindent tud, hidd el én ezt tudom, mert az élet megtanitott erre, ezért kétlem, hogy sokan itt korban és tapasztalatban előrébb lenne bárki.

Új hozzászólás Aktív témák