Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • adik

    őstag

    válasz BarBusH #2037 üzenetére

    Halii... hát emberek, az az igazság h komolyabban szeretnék fogalalkozni a fotózással,és érdeklődnék h egy kezdőnek milyen gépet ajánlanátok?
    Komolyat szeretnék,de nem olyan igazi profit szóval olyan max 100.000Ft körüli árban gonodlkodtam. Szeretném ha vki segítene nekem h melyik márkájuak közül mik a jók?

    attól függ mit értesz kezdő alatt...

    egy kezdőnek kb hány megapixelest kellene?

    tökmindegy, ugyanis semmit nem számít, hogy hány megapixeles, legalábbis éppeszű keretek között (5-9 - egyre megy majdnem)

    Segítenétek egy kicsit megismerni jobban a fényképezőket,mert igazság szerint nem annyira értek még hozzájuk.de jobban szeretnék ezekkel megismerkedni Előre is köszönöm a segítségeiteket;) Üdv. : Barbi

    csak azért kérdeztem ,hogy mit értesz kezdő alatt, mert ha teljesen kezdő, és még nem volt gép a kezedben, akkor nem biztos, hogy kapásból egy ilyen árú géppel kellene kezdened. EGyébként meg ha érdekel a fotózás, de komolyan, akkor Canon S3 is lenne az én javaslatom - minden féla-fajta dolgot be lehet neki diktálni manuálisan is, és a képminősége is teljesen korrekt.

    Kettő, csipkebokor vessző!

  • Dare2Live

    nagyúr

    válasz BarBusH #2037 üzenetére

    MP lényegtelen.

    Jelenleg ezek ajánlott gépek:
    -Canon S3/G7/A630, -pana Fz50, -Kodak P880
    Írd le kérlek mit akarsz fotózni, miért veszed a géped, a 100Kmax memoriakarival, tokkal együtt értendő vagy nem, kicsi zsebrevágható gépet akarsz vagy nagyobb ''igazi fényképezőgép filinget''.... és onnan tovább tudjuk szükíteni a kört mert mindenkinek másra van szüksége.

    don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up...

Új hozzászólás Aktív témák