Új hozzászólás Aktív témák

  • Jinxx

    senior tag

    válasz Dare2Live #627 üzenetére

    150k körüli összeget tudok most maximálisan rászánni. Az R1 kilőve, mint ahogy már azt leírtam. Kompakton azért gondolkozom, mert ha rákattanok, úgyis dslr lesz a vége, és nem akarok sok pénzt bukni rajta. Ezt is majd egy évig gyűjtögettem.
    ''1éve aktívan fotózok és még legalább ennyit kell fotóznom, fényképes könyvet olvasnom.... ''hogy elsődlegesen ne én legyek a gépeim korláta.'''' Ebben teljesen igazad van, én sem úgy gondoltam, hogy egyből mindent kihasználok amit egy dslr nyújthat, évek kérdése is lehet, de ha belegondolsz:
    Ha így maradok és folytatni akarom a fotózást, még mindig jobban járok, h ha van mire alapozni. Ha kompaktot veszek, azt el kell adnom sokkal olcsóbban mint vettem, és abból lesz vázam ebben az esetben. Obik még sehol.
    Ha nem jön be a fotózás mégsem (kétlem), akkor a dslr-t jobban el lehet adni, bukni meg uanannyit buknék rajta mint a kompakton.

    Sz: Mióta megkérdeztem itt, mégjobban nem tudom már mit is akarok, viszont egy fotós ismerős az előbb felvilágosított az m42-es obik működéséről dslr vázon.

    [Szerkesztve]

Új hozzászólás Aktív témák