Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Scuderia77

    csendes tag

    válasz Ribi #99602 üzenetére

    Szia, a kijövő levegő is meleg, és a ház teteje is, hőfokot nem tudok mondani, a ház belső hőfoka (a ház szenzora alapján) játék közben felkúszik 50-52 fokra a szenzort elég meleg helyre raktam, a videó vez háta mögött a CPU hűtő oszlop előtt és az alap hűtőbordája felett van kb 5-7 centire mindegyiktől.
    Ha leállok a játékkal - terheléssel, pár másodperc alatt visszahűti a házat 28-32 fokra a rendszer, ezzel nincs baj, akkor a táp is vissza áll normál hőmérsékletre, és a ház teteje sem lesz meleg.

    A táp házát megnézem majd, azt még nem fogdostam terheléskor, csak a kijövő levegő volt jóval melegebb mint a korábbi vga idejében, ill. a ház teteje sem volt soha meleg azelőtt, de persze tudom az a kártya jóval többet fogyaszt, vesz fel.

    A ház egy elég tágas, jól szellőztethető, jól szerelhető ház, csak 12 cm-es rendszerhűtő helyekkel már nem lehet kapni JSP EzCool H-688A (http://www.bestbyte.hu/Tap-nelkul/JSP-EZ-COOL-H-688A-Tap-nelkul-ATX-haz-26386-p26386.html) - itt találtam róla képet

    A házzal szerintem nincs baj, hamar kiszellőzik, ha nincs terhelés, és halkan üzemel. Nem volt egy nagyon drága ház az igaz (De pont a mérete miatt vettem meg, nagyobb torony hűtések is vígan elférnek benne, és nagy vga kártyák is, ha jól emlékszem táp nélkül kb. 15k volt az ára.

    Nem tuningolok, mindent alapon használok.

    A melegre visszatérve, nem forró, viszont több mind a langyos mind a ház teteje, mind pedig a kijövő levegő.

    Üdv: Tamás | alias: Scuderia | www.scuderiavideo.hu

Új hozzászólás Aktív témák