Új hozzászólás Aktív témák

  • szacsee

    nagyúr

    Sziasztok!

    Hurcolni való gépet kell összeraknom öcsémnek.
    Lapos kizárva, ezért itx-ben gondolkodom.
    Mivel paneltáp, vagy pico psu jöhet csak szóba ezért itt tenném fel a kérdést.
    AMD AM1-es foglalatú alaplap + SSD, esetleg külső hdd, 1-2 venti max.
    Milyen paneltáp + külső adaptert, illetve milyen pico psu + külső adaptert ajánlatok?

    Amit eddig nézegettem házzal:
    LC Power ház + táp... gondolom szokások nem ajánlott címkét kapják.
    Chieftec IX 03B + táp fontolandó, mivel ház + táp + töltő ~23K körül mozog és külföldi teszt "csak" az elektronika összeszerelés milyenségére panaszkodott + a sovány 12V-os ágra (ami nem tudom hány A-t bír)
    Antec 110 Vesa: kicsit túlmegy a kereten, vagy várok aprón hátha beesik egy.
    EPC3 + panel + töltő: ránézésre is soványabb mint a chieftec és gondolom nem ajánlott, de ebben erősítsetek meg.

    Paneltáp terén:
    Adapter. hu-s ajánlatok
    Chifi panel + töltő
    Aprón pár noname cucc
    + kínából rendelve van néhány
    - ajánlatokat azonban várnék még ide

    Pico Psu:
    - wirelessbolt-ból nézve a 160XT jó is lenne, csak borsos az ára, ha ház + külső táp is kell hozzá, amúgy milyen külső téglát ajánlatok mellé? (ez jó lenne egy kis intel cerkás netezős géphez is ahogy elnézem.

    Azért kerítek ekkora felhajtást neki, mivel tudom, hogy a HDD a legérzékenyebb láncszem és tápellátásra nagyon érzékeny. Nem fogom esetleg a hdd/ssd-t kockára tenni egy olyan dolog miatt ami esetleg + pár ezer ft többletköltséggel megelőzhető lenne.

    Válaszokat előre is köszönöm! :R

Új hozzászólás Aktív témák