Új hozzászólás Aktív témák

  • #75128832

    törölt tag

    válasz Potzee #73983 üzenetére

    Az menő, mert a g500-at annak idején nem én választottam, az egész konfigja használt volt, de akkor örülök neki, merthogy abban van az egy terrás WD-m, érzékenyen érintene, ha baja lett volna a táptól.

    A HKC melletti Samu 320GB, na az már élt jobb időket is, még nincs vége a szektorvizsgálatnak, de már van 4 hibás szektor... HD Sentinel 97%-os kondíciót ír rá, márpedig már van vagy 5,5 éves, az a csoda, hogy Samu és még megy.

    Ha stabilan hozzák a feszültséget, és nincs köztük lényeges különbség ilyen szinten, akkor végképp megbizonyosodtam arról, hogy a Raider 550-nel is beérem SS s/m12-ii 520 helyett, szóval köszönöm a segítséget, még egy alkatrész kipipálva :)

    Itt is rábólintanátok, vagy véleményeznétek? :
    -FSP Raider 550W
    -Zalman Z11 Plus
    -i5 4590 box, tehát gyári hűtővel
    -ASUS H97 PLUS - AsRock számomra nem ismerős márka, azt az 5-6e-t rászánom a minőségre
    -HyperX Fury 1600 MHz, CL10 (azt írják, nem is érződik a cl9 - cl10 játékok alatt, márpedig ez arra lesz), fekete, alacsony bordás
    -HyperX 3K 120GB SSD
    -MSI R9 280 3GB "GAMING" (nincs is sima kiadás...)
    Remélem semmit nem hagytam ki, kicsit álmos vagyok. HDD már van, azt most kivételesen nem felejtettem ki.

Új hozzászólás Aktív témák