Új hozzászólás Aktív témák

  • Highground

    aktív tag

    Üdv mindenkinek!
    SOS! :DDD
    Kb. 20 perce arra lettem figyelmes, hogy olyan égett szag kezd terjengeni. Rá kb. 10 perccel leállt minden. Mint most utólag kiderült, az amúgy is évek óta csapágyas venti behalt a tápban. :( Most szétszedtem a gépet leszedtem az oldalát elé tettem a 40cm-es szobai ventit maxon és kihűtöttem. Mondom teszek egy próbát. Elindítottam... elindult! Pffjú... Na a következő az volt, hogy alánéztem és tényleg áll a venti a tápban sajnos. :(
    Holnap az első dolgom az lesz, hogy mehetek tápot venni :W Amúgy is tele vagyok lóvéval ez most nagyon hiányzott :((( Remélhetőleg mihamarabb válaszol nekem a PH-s kolléga, mert itt néztem ki egy "Chieftec 600W SMART CTG-PS600-A8" tápot. De természetesen ehhez mennie kellene a gépnek. Az lenne a kérdésem, hogy ha nem terhelem nagyon a gépet, akkor ki lehet húzni vele egy darabig?(Maximum holnap kora délutánig) Vagy inkább ne kockáztassak? Persze automatikusan kikapcsolt most is amikor elérte azt a bizonyos hőfokot, de azért bennem van a para. :) Addig is csak azért kellene, hogy figyelhessem a kolléga válaszát. Mit bír el így közvetlen hűtés nélkül a táp? Mondjuk ez a 40cm-es elég jól adja neki :DD
    A választ előre is köszönöm!

    István

    Szerk.: Na most mégiscsak bekapcsolt a ventije, akkor viszont nem tudom... :F

    [ Szerkesztve ]

    Megbízhatóságom: http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=Highground

Új hozzászólás Aktív témák