Új hozzászólás Aktív témák

  • Laci4

    senior tag

    Halli!

    Egy vagy két hete is már, érdeklődtem itt a tápok felől...
    Végül úgy döntöttem, hogy ebből veszek 2 darabot.

    Nos, megjöttek, ha nem haragszotok, egy rövid véleményt írnék,hátha más is filózik rajtuk. Aztán a képek alapján nyugodtan jöhetnek a hozzáértő megjegyzések is!

    Ugyan nem vagyok nagy táp szaki, de anno elektroműszerészként végeztem, és ugyan nem dolgoztam azóta se a szakmában, de azért egy kis érzékem talán maradt.

    Azt kell hogy mondjam, tényleg egész "karaj" kis tápok. (remélem :D)
    Megmondom őszintén, megbontottam őket, hogy megnézzem hogy néznek ki.. (ha ugrik az 1 hó gari, se gond, nem hiszem, hogy 1 hónap alatt bármi baja legyen nekik)
    Kicsit porosak voltak, de legalább látszik, hogy nem voltak kipolírozva, így a tényleges állapotukat láthattam.
    Mint láthatjátok ti is,nem kilószámra van benne a porcica, nem púposak a kondik.. (bár a "bemeneten?" lévő két nagy kondi a képeken kicsit mintha ívelt lenne, de ez csak optikai csalódás,mert szép simák!
    Vagy a gépemnek nagy kicsit a hordó torzítása.. FZ50.. pedig állítólag nem rossz kis gép :D)

    Külsőre is szépek, nem ütött kopott tápok.
    A csomagolás korrekt, kábelek gyors-kötözővel összefogva.
    Eladó szintén korrekt, gyors (megnyújtott hétvégét nem számolva ;) )

    Szóval csak ajánlani tudom!

    Végül érdekességként, egyik táp egy GABA "tápot" váltott le! már súlyra akkora különbség volt, hogy az csak na.. akik meg értenek a tápokhoz, biztos találnak pár érdekességet a képeken!

    A másik meg egy öreg CM tápot váltott le.. az egy egész tűrhető kis táp, csak épp már öreg jószág volt.. szerintem így olcsóbban megúsztam, mintha az lenne újra kondizva, no meg abban a 8 centis venti akkor is egy turbina hangjával vetekedne.

    Ezek a PNF-ek, meg egész halkak.. bár az én CX400-al nem veszik fel a versenyt.. hangban legalábbis...

    Ennyi lenne.. köszönöm az a türelmet.. még ha kicsit OFF-is, bár valamilyen szinten kapcsolódik a melyik tápot vegyem kérdéshez.. :U :B :R

Új hozzászólás Aktív témák