Új hozzászólás Aktív témák

  • FST200

    tag

    sziasztok,

    gyenge táp - illetve táp probléma lehet az alábbi dolog : ?
    kb március óta használom az új configom : b450 tomahawk max,ryzen 5 3600 , Crucial Ballistix Sport 2*8gb, 1 ssd,2hdd, vega 56 pulse vga,6 ház venti és egy Bitfenix Formula 650W tápegység
    eddig semmi problémám nem volt a géppel ( metro exodus,red dead2) de pár napja indítottam egy játékot és kb 10 perc után puff leállt a gép és csak úgy tudtam elindítani hogy a tápon a kapcsolót ki be kapcsoltam ,figyeltem a főfokokat kb 70fokon állt a cpu/mem , az a baj hogy ezt utána egy másik játéknál is produkálta ( control - cyber )
    a táp másfél éves, lehet hogy már nem tud olyan teljesítményt produkálni mint új korában és a játék közben amikor nagy a load akkor vészleáll?
    köszi szépen a segítséget :(

    ((a gépet egy behatás érte , a macska beugrott a gép mögé játszani a kábelekkel ,ami azt eredményezte hogy a gépbe dugott hdmi kábel elhajlott ,nem csúszott ki ,a foglalatban maradt csak a többi része a kábel fejének megtört, cserélve lett a kábel, monitor gond nincs , csak ez az észtelt probléma előtt történt x nappal ,de nem hiszem vagyis remélem hogy nicns összefüggés :)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák