Új hozzászólás Aktív témák

  • Chaser

    titán

    válasz KAMELOT #126812 üzenetére

    kerregő hangja van, leginkább így tudom leírni, mintha beleérne valami vastagabb kábel a ventibe, a klímám kültérije ugyanezt szokta játszani mikor rájön, de nincs kábel ott sem :N és az is csinálta új korától, mondjuk annál a venti méretnél meg is értem ( :

    syberia
    igen, a linkelt tápról beszéltem - csak mivel ennél mondtátok h szintén hasonló jelenségbe lehet futni a ventivel, így erősen gondolkozós, alzát se akarom hetente opatni' visszavitt táppal, és nyilván magamat sem -
    elmondottakkal pedig tisztában vagyok :R csak kicsit kiestem a táp témából az elmúlt 7-10 évben ( : de pont a tápot azt nem akarom cserélgetni , focus plus szériát kilövöm, onnan már tényleg nem sokkal drágább a prime platinum, v bf 450-550 lesz v a prime
    viszont bármelyik táp lesz, úgy csinálok cpu-n oc-t, h középterhelés közelében legyen a a load fogyasztás, akkor már meg is érheti oc-val bajlódni - ami még mindig gyári turbo órajel alatt lesz az biztos -
    viszont szerzek egy korrekt mérőt és csinálok teszteket, sztem sokak szeme kerekedni fog a "65w tdp-s" cpu-kon - no meg végre kimérhetem az rx570-et, ha gpuz-nek hinni lehet, -0,2v-on eszik 110-120w-ot furmark alatt, gyári feszültséggel meg se mertem nézni ( : -

    szerk:
    fojtviki
    mindenképp cseréld le ha ennyiből megvan
    a "vga nincs" rész érdekes, abban a cpu-ban nincs igp, szóval mindenképp kell vga mellé, különben nem tudod használni a gépet, az alaplapi vga kivezetések csak olyan cpu-nál élnek amiben van igp, pl 2200g/2400g, 3200g/3400g

    [ Szerkesztve ]

    _tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

Új hozzászólás Aktív témák