Új hozzászólás Aktív témák

  • Kódos

    aktív tag

    válasz Chaser #123076 üzenetére

    Ilyen dolgok mindenhol vannak figyelj,példának most az ipont hoznám fel de csak azért mert nem rég történt és haverommal igaz semmi köze annak amit az általad említett tag írt de abban igen hogy ez nekik semmibe se kerül...Haverom cirka 790e ft rendelt egy teljes gép setupot az ipontol kivéve videokártya(azt használtan vette hiszen 1080ti már sehol se kapni boltból)Már azon lehűlve csodálkoztam hogy majdnem másfél hétbe telt nekik berendelni és lehetett érte menni mikor én tegnap 11-kor megrendeltem a pcxböl a gépem másik felét amiért holnap mehetek is :D,ezen felül mikor érte ment barátom és szeretett volna a kocsi beáloba megállni közölte vele az eladó aki ott volt hogy nem állhat be mert az futárnak van fenntartva,oké,de 5 szabad hely volt az 5-böl és 1 futár auto se volt még a közelbe sem,de nem álhat be még 2 percre se amig ki viszi azt a 8 dobozt mert 2 utcával ha arébb ál meg azért egyedül vicces lett volna 3x fordulni csak azért mert parasztok,és mind ezt ÚGY hogy közel 1 milliot készült otthagyni kp-ban :DDD :DDD :DDD Azért ezen le döbbentem :Y Velem pl sokszor fordult elő ez a pcx-nél mondjuk ez nem a pcx hibája hanem a futár cég é akivel szerződésben vannak hogy fizettem 1000ft magáért a kiszálításért és +800ft az esti kiszállításért ami jó funkció hiszen ált az ember dolgozik napközben de nem 1x történt olyan hogy 11-kor hív a futár hogy csomagott hozott csöngetett és nincs otthon senki...Mondom igen mert ahogy őn is én is dolgozom éppen és nem hiába kértem az esti kiszállítást de hogy ő most hozta és ő biztos hogy nem fogja este vinni mert 4-ig dolgozik,én meg mondtam hogy én meg biztos hogy nem veszem most át és ha nem hozzák ki este amiért + összeget fizettem az szakciokat vonhat maga után,ennek ellenére is tovább hajtogatja hogy ő biztos hogy nem holnap megpróbálja más kiszállítani,én meg leraktam vitatkozni nem fogok.Hívtam a pcx-et hogy ez így mi?ők felvették a kapcsolatot a futárszolgálattal és nalám 2 óra mulva hív ugyanaz a srác hogy még is kiszálítaná akkor este de MAX 5-ig tud várni rám(17:00 20:00 intervallum az esti kiszálítás)és ha addig nem érek oda ő ELMEGY :DD Mondom oké 5-ig oda érek telefon lerak....átvételkor a srác benyom nekem egy olyat hogy ugye én most azt tudom hogy ő ezzel nekem szívességet tett hogy ő kihozta nekem ezt ma?Na ezzel a mondattal inkább probáltam nem oda figyelni gyorsan aláírni a papírt és elhuzni mert a végén pof* ba*tam volna ezért a megjegyzésért...Mindezt a szolgáltatást,kiszolgálást 6 szemjegyű végösszegnél :N

    Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye

Új hozzászólás Aktív témák