Új hozzászólás Aktív témák

  • bajnokpityu

    félisten

    válasz tpeter77 #114414 üzenetére

    ha én tervezném a hűtés aktiválását, én is kötelezően megpörgetném indulásnál, majd akár terhelésre, akár hőmérsékletre beindítanám. Majd ha a hőmérséklet lement, akkor újra megállítanám.

    hőmérséklettel viszont elég nagy baj, hogy nehéz olyan helyre tenni a hőmérőt, ami reális képet mutat a belső hőmérsékletekről. Igazából kéne vagy 3-4 egy tápon belül,de erre nincs elég "pénz".

    A corsair meg olyan, hogy 50%nál indul be, vagy hőfokra, illetve csinálhatsz saját görbét, milyen hőfokon mennyire pörögjön. Illetve más, a gépben levő alkatrészt is figyelhet, milyen hőmérsékletű, vagy milyen fordulatszámú, és akkor amikor eléri a beállított limitet, akkor felpörget mindent, amit akarsz, meg villogtathat, meg üzengethet, leállíthat, stb. Ez sztem nagyon profi megoldás. ui. felraktam a a fractal házam oldalait, még a süketszobámban se nagyon hallani már a táp bekapcsolását. ha nagyon figyelek, akkor hallom, de ennyi. Valszeg a régi tápom se volt hangosabb, csak fönt volt a gép oldala.

    [ Szerkesztve ]

    eladók: Hifiman HE560V3, Topping DX3PRO+ DX7PRO

Új hozzászólás Aktív témák