Új hozzászólás Aktív témák

  • BogyóBP

    addikt

    Sziasztok. Komoly gondok előtt vagyok és elakadtam.Vettem egy Thermaltake 530W SE tápot de annyira hangos volt és cicergett hogy visszavittem cserére. A csere egy Corsair CX550M re esett, de beüzemelve úgy darál a ventije hogy egyszerüen megőrjít. Mintha valami hozzáérne a lapátokhoz. Nemtudom mitévő legyek vigyem vissza ezt is (képzelem hogy fognak nekem örülni) és adjam le szervizbe, vagy mit tegyek?

    Ha mégis azt mondják esetleg bár kétlem hogy levásárolhatom akkor mit vegyek ami halk és jó venti is van benne? Mostmár az is mindegy ha nem moduláris, úgyse vagyok vele előrébb. A lényeg hogy a kábelei feketék legyenek mert az egész gép az. Ja meg azt se értem hogy a házam alja olyan kialakitású hogy a táp egy hosszú dobozban van benne, de olyan rosszul szellőzik hogy majdnem kirepült a házbol kénytelen voltam bontani a házból a konfigot. Totál tanácstalan vagyok , segitsetek! Köszönöm előre is mindenkinek! :R

    [ Szerkesztve ]

    ASUS ROG Strix B660-F Gaming WIFI | Intel Core i5 12600KF | 2x16GB G.Skill Trident Z5 RGB Silver DDR5 6000mhz CL36 | Asrock RX 6700XT Challanger Pro 12GB | Kingston NV2 1TB NVMe + Kingston NV2 500GB NVMe | Acer Nitro XV272up 27" | be quiet! Pure Power 10 CM 500W | Lian Li O11 Air mini | Creative 2.0

Új hozzászólás Aktív témák