Új hozzászólás Aktív témák

  • K1LLMy53Lf

    senior tag

    Hali,

    Jelenleg egy XFX core 550W táp van a gépemben, ami már 5-6éve szolgál hiba nélkül, viszont gondolkodom, hogy váltanom kellene (fél)moduláris (és esetleg jobb hatásfokú) tápra.
    A jelenlegi konfigom:

    Asrock Z170 Fatal1ty K4 (full ATX)
    i5 6400
    Gigabyte RX 480 8gb
    16gb DDR4
    256GB SATA3 SSD
    3*3TB Hitatchi SATA3 HDD
    500GB Western Blue SATA2 HDD
    LG DVD-író SATA
    2*180as venti
    4*120as venti

    Ház: HAF922 (alsó tápos), tehát elég hosszú kábelek kellenek:B

    Ami "speckió" elvárás: örülnék neki, ha harisnyázott kábelei lennének (bár gondolom ez mostanában már alapnak számít(?) )

    Nézegettem az EVGA G3 550W-t, de nem tudom, hogy nem-e lenne túllőve nagyon (tény, hogy most is 550W-s a gépben, de akkoriban nagyobb fogyasztású VGA-kat is használtam, több HDD-t, tuningolva stb...:B).
    Szóval a kérdés igazán az, hogy ehhez a géphez mekkora táp az optimális és mit javasolnátok.
    Árban 20k körül jó lenne, de természetesen ha kell, akkor lehet több is (ha van egy bronze 18ért 3év garival, de 24ért van silver 5évvel, akkor a silvert fogom venni)
    Természetesen ha azt mondjátok, hogy az 550W-s táp most sem árt és ár/értékben ez az EVGA most az etalon, akkor belefér az is.

    Előre is köszönöm. (természetesen, ha valami adatot elfelejtettem megadni, amire szükség lenne, szóljatok és pótlom) :R

    "...Beatus Vir Qui Suffert Tentationem..." Pü-ben keress, max a topikba írj, de emial-t hiába küldesz, nem szoktam nézegetni. köszi.:) Csakis ELŐREUTALÁS esetén postázok!!!

Új hozzászólás Aktív témák