Új hozzászólás Aktív témák

  • Roland8622

    aktív tag

    Sziasztok
    Ma már olyan szinten kerregett ennek a tápnak a ventije hipp hopp / FSP Hexa 500 /, hogy nem bírtam tovább és lecseréltem.Elsőnek tegnap hallottam valami hangot, gyanakodtam rá, de abbahagyta.
    Közel 3évet bírt ki, szóval annyira nem rossz. Viszont, hogy ilyen sz@r ventit rakjanak bele :((( : Yate Loon D12SH-12 .
    Nem volt csatlakozó a végén, oda volt pontozva. Én nem szórakoztam vele levágtam, a 2 vezeték véget leragasztottam szigetelőszalaggal.
    Thermaltake V3 Black Edition Midi Tower házam van, abban volt hátul egy 12cm-es led-es venti (RedWing volt egy darabig helyette, de elajándékoztam, bezzeg most jól jött volna :D ), azt beszereltem és a kábelét meg kivezettem a táp egyik sarkánál (nem csavaroztam be, igen tudom nem szakszerű de ez van).
    Azért ebben az árkategóriában elvártam volna, hogy csatlakozós végű ventivel szereljék ezt a tápot, mert szerintem nem az alja kategória.

    Huawei P60 Pro / Huawei P50 Pro / iPhone 13 sima (1 hétig, de volt :D) / HTC U11 (már 4.5 éve) /BOSSHIFI B3 / FiiO BTR3

Új hozzászólás Aktív témák