Új hozzászólás Aktív témák

  • Puma K

    veterán

    válasz brumi1024 #230871 üzenetére

    Az elég b@lfasz módon kialakított bringasávok alatt a pár éve kialakítottakra gondolok amik lefojtják az adott útszakaszok áteresztési képességét... gondolok itt a Móricz Zsigmond körtérnél lévő Bartók Béla úti vagy a Villányi út-Alsóhegyi úton lévő bringasávra amit a Villányi út adott szakaszának a végén csináltak...

    Én bringáztam sok-sok évig erdőben és városban egyaránt.

    De sajnos itt is az van, hogy akinek nem való a bringa vagy bármilyen jármű vezetésének a lehetősége... azoknak akarnak kedvezni. Csak ezzel az a baj hogy még több idióta lesz az utakon. Persze az autósokat is szelektálni kéne...

    Nálam az volt eddig a csúcs mikor a Dohány utcát elhagyva mentem az Erzsébet körúton a Blaha Lujza tér felé és azt látom, hogy az előttem lévők a külsős sávban balra kitérnek majd vissza a sávba... hát b+ _szembe_ tekert egy nő péntek este, fekete ruhában és fekete bringával semmiféle fényvisszaverő, lámpa de még bukósisak nélkül és még ő volt felháborodva és ugatott miközben a forgalommal szemben tekert... :U

    Azt már meg sem említem mikor a _mindenki_ számára egyirányú utcában jön szembe a bringás.
    Némelyik megáll mikor én is, hogy megkérdezzem tőle, hogy tulajdonképpen mi a f@szt csinál (szofisztikáltabb formában) és miért jön szembe a forgalommal. Ilyenkor az esetek 99%-ban azt mondják, hogy bringával az utcában lehet szembe menni... én meg mondom, hogy nem, mert a behajtani tilos tábla alatt ami az adott utca elején van kitéve, kell lennie egy kiegészítő táblának ami ezt az alapból menetiránnyal szembe haladást engedélyezi...

    Az a másik kedvencem mikor bringával nem mennek be a zsákutcába, mert az zsákutca... csak alatta meg ott van, hogy kivéve kerékpár számára, mert azzal keresztül tudsz menni... de mivel ezt sem tudják inkább kerülnek...

    [ Szerkesztve ]

    "Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

Új hozzászólás Aktív témák