Új hozzászólás Aktív témák

  • Szoszo94

    őstag

    Na legyen egy kis ON is:

    Hétvégét ismét Sápon töltöttük, hazafele Szolnok Auchan tankolás, fogyi 9,72L/100km.
    Kérdés: mi a tosz a B Smart 100+ ? Miután az automata kút max 20e-ig engedett tankolni, így két körből oldottam meg a teletankot és közben tűnt fel, hogy a 98 mellett van ilyen pisztoly is, így azt toltam még bele (kábé fele-fele lett így a keverék :DDD ). Viszont erről hirtelen nem találtam semmit, kiírva pedig csak E5 és 100+ infók voltak. Ráadásul olcsóbb is volt minimálisan (10Ft/L). Tudtok erről a típusról valamit?

    Amúgy egyre több kúton járok úgy, hogy cseszik bekattanni a pisztoly ravasza, tartani kell végig - itt is ez volt mind a kettővel. Az OMV-n Győrben (Pápai út 5. állomás) még meg is szivatott, mire visszahuppantam az ülésbe addigra kattant ki, majd ezt háromszor még eljátszotta velem :DD


    Még egy kis plusz infó: frankó oválpálya is készült "Szolnoki pihenő" néven, körforgalomból indul és tempós ívek vannak, hajnalban pedig tök üres volt ;] Muszáj volt két kört menni, mert elsőre benéztem a parkolóba behajtót párom legnagyobb "örömére" :DDD

    [ Szerkesztve ]

    Lexus IS250 Sport Mark Levinson // Renault Mégane II PH2 Grandtour 2.0dCi

Új hozzászólás Aktív témák