Új hozzászólás Aktív témák

  • macilaci78

    nagyúr

    válasz Tsebacsi #220211 üzenetére

    Szerintem nincs alacsonyan, mert egy kényelmetlen, lelakott, koszos autóban nem érzem jól magam. De például főnököm W221 Mercijének semmilyen részletére sem tudom azt mondani, hogy hú, kéne.
    Na jó, parkoláskor a jobb oldali tükör automatikus billentése hasznos ficsőr, de akkor maradjon úgy a folyamat teljes egészében, előremeneti fokozatban is.

    Nincs az autó napi használatban, de minden egyes alkalommal így állok meg. Fél percbe beleférek, általában csak egyszer kell korrigálni. Hiába no, balról lehet csak megközelíteni ezt a helyet.
    Farral könnyebb lenne, de rendszerint a csomagtartóhoz is hozzá kell férni, illetve orral beállva így a vezető oldalán több a hely az ajtót nyitni a két parkolóhelyet elválasztó oszlop miatt.
    De rendeltem már körbe ilyen ütközésvédőket, nem csak én vezetem ezt az autót.
    Ez a másik garázs, ahoval szoktam, azóta jól tele lett, körbe pocolzva, egy nagy munkaasztallal a sarokban, biciglik, robogó, gumigarnitúra...
    Az előző lakásnál az utcán pedig ez volt a kedvenc helyem, a villanyoszlop és a jobbra lévő fa közt párhuzamosan a padkán. Kár, hogy a covid alatt divatba jött a halszálka parkolás, illetve hogy nem büntetnek érte. :U

    Szada85: szívesen váltanék, de minden korosztályban, árkategóriában azt látom, hogy megvan a kockázat és minél fiatalabb egy autó, annál kevésbé időt álló. :(

    [ Szerkesztve ]

    Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól! Eladó garzonlakás! Budapest III. ker. Tímár utca, 29 m2, galériás. https://ingatlan.com/34130552

Új hozzászólás Aktív témák