Új hozzászólás Aktív témák

  • kisza25

    félisten

    LOGOUT blog

    válasz tboy93 #203603 üzenetére

    És a legszebb, hogy aki így használja, pont az nem fogja 1x sem ellenőrízni az olajszintet, mert ez új autó címszóval.
    Én mindkét tipoban 3000 km környékén ledobtam az első olajat, most decemberben jön az éves szerviz, mert akkor lett forgalomba helyezve az autó, addig kb 8ekm lesz ebben az olajban. A következő cserénél meglátom mennyit megyek, ha havi 1000km-t akkor lehet nem csinálok köztes cserét, hanem akkor cserélem le, mikor szervizbe kell vinni (~12ekm).
    Amúgy én az új autóimat is kb minden 1000km-en felpattintom a motorháztetőt és ellenőrzők minden folyadékot kábelt stb. :B
    A seatot megvettem olajcsere, majd 8ekm után megint, első olaj korom fekete volt, második már átlátszóbb, mikor eladtam tiszta volt az olaj a nívópálcán, pedig mentem már vele 2000km-t
    Szerintem nálam, ha hiányzik olaj, az már az miatt van, hogy annyit nézem a nívópálcát :D

    Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

Új hozzászólás Aktív témák